Skocz do zawartości
Forum

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla 'paulina-1982'.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • My i nasze dzieci
    • Kącik dla mam
    • Przedszkolaki
    • Uczniowie, Nastolatki
    • Maluchy
    • Noworodki i niemowlaki
    • Kącik dla Tatusiów
  • Eksperci
    • Rehabilitacja dzieci
    • Interpretacja badań diagnostycznych
    • Psycholog
    • Krew pępowinowa
    • Dietetyk
    • Pytania do pediatry
    • Owsica i inne choroby pasożytnicze - zapytaj pediatrę
    • Zapytaj dermatologa
  • Przyszli rodzice
    • W oczekiwaniu na bociana
    • 9 miesięcy, ciąża
    • Szpitale
  • Nasze problemy
    • Gdy bocian się spóźnia
    • Poronienie
    • Prośba o pomoc
    • Kącik zadumy
  • Po godzinach
    • Ankiety, sondy
    • O wszystkim
    • Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma
    • Kulinarnie
    • Opiekunki, nianie
    • Humor i hobby oraz gry i zabawy
    • Życzenia, gratulacje
    • Konkursy
    • Dziś pytanie - dziś odpowiedź
    • Zakupy i prezenty
    • Aktualności
    • Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta
  • Powitania, sprawy techniczne
    • Rady i porady
    • Przywitaj się
    • Komunikaty
  • My i Nasze okolice
    • Skąd jesteśmy
    • Wakacje
  • Artykuły
    • Nowe artykuły w portalu

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


About Me


Płeć


Miasto

Znaleziono 2 wyniki

  1. Marmi

    Francja

    paulina młyn w trakcie negocjacji, chałupa co tam stoi jednak całkiem do przerobienia, bo okazuje się, że są w niej dwa oddzielne mieszkania, do tego "garaż" na dwa 19. tonowe tiry, magazyn i sam młyn który jest z całym wyposażeniem maszynowym, datowany na koniec 16 wieku i przestali go używać dopiero w 1982 roku! pójdziemy obejrzeć ale sama nie wiem czy warto się w to pakować, tym bardziej, że nie chcemy tu zostać na zawsze tylko na max 10 lat. No i czy ja chcę być młynarzem? Bo jak to takie gotowe do pracy do szkoda wybebeszyć i zaprzepaścić spuściznę tylu generacji młynarzy... Poza tym teraz to chyba dobry biznes taka bio mąka... Chleby wydziwiane piekę sama właśnie w maszynie (kupiliśmy w lidlu za 34€ chyba 3-4 lata temu) kupujemy zapas mąki u Niemca - orkiszowe, graham, razowe itp i z tego robię mieszanki. Uwielbiam bagietki ale muszę mieć od czasu do czasu też normalny chleb w domu, tak jak u moniq przychodzi to u mnie falami. mona ja odświeżaczy nie lubię, uważam to za zbędną chemię, bo czym innym to jest? wolę wywietrzyć i postawić jakieś suszone mieszanki nasączone olejkiem (teraz w ciąży to już w ogóle o niczym mowy nie ma, nawet zapach płynu do prania mnie doprowadza do mdłości) Super, że w pracy lepiej, oby tak dalej. A papierosy nijak się mają do dziury ozonowej ;) Jak na moje oko to bardziej efekt cieplarniany, bo zwiększa emisję CO2 do atmosfery. pati, paulina widzę, że nasze dziewuszyska dzisiaj równo dały czadu. Ja ledwo wytrzymałam. o 15:30 miałam kryzys chciałam po m dzwonić, żeby przyjeżdżał bo ja już rady nie dawałam. Słowo daję, jakby się ktoś sąsiadów zapytał, czy u nas wszystko ok mogliby śmiało powiedzieć "oj ta matka to chyba maltretuje to dziecko, tak się ta mała wydziera". 10 razy urządziła mi histerię jakby ją ze skóry obdzierali, po pół godziny co najmniej za każdym razem uspokajania szlochów i lamentów. No myślałam, że zejdę. I to żeby powód miała - raz, że t shirt jej ubrałam z puchatkiem a ona chciała z sową (brudny jak ja cię nie mogę i do tego to pidżama...), raz, że chciała jeść przy małym stoliku a zasada u nas, że je się przy dużym stole (poszłyśmy na kompromis i zjadła przy dużym stole ale na normalnym krześle nie w krzesełku i jakoś dało radę), raz, że jej pieluchę chciałam przebrać, raz, że nie chciałam jej po schodach na rękach wnieść itp itd. Chyba bunt dwulatka pełną gęba. No i jak tylko "nie" usłyszy to od razu płacz. Oby do jutra popołudnia i weekend będzie... blondi dzięki za papierek dostarczony za pośrednictwem Kasi Ciekawa jestem ile nam by dali.... Tak na marginesie to nawet nie zaczęliśmy myśleć o kredycie. Może się okazać, że super dom znajdziemy a nie będzie czym za niego zapłacić ;) Lecę się relaksować... albo spać.... do jutra!
  2. mineralka

    Wrześniówki 2010

    cześć dziewczynki - o widze że naklepałyście 4 stronki więc zabieram się za czytanie i odpisywanie Ewelka - nie ma sprawy - trzymam za ciebie kciukasy a co do wypadku to ja już zupełnie o nim zapomniałam bo już nie boli w ogóle - czasami przy podnoszeniu ale to lekko - więc kość była albo tylko obita albo faktycznie pęnięta ale jak to bywa ekspresowo się zagoiła - oczywiście staram się jej nie obciązać za bardzo Justa - odnośnie pierwszej strony to skoro bjedronki nie ma to można poprosić jakiegoś moderatora o to żeby edytował ten post pierwszy i wstawił nową tabelkę - tylko myślę że to za miesiąc pewnie jak już wszystkie urodzimy - bo tak co tydzień głowe im zawracać to się nam wkurzą i niepomogą jeszcze selene - z tymi dopalaczami to dobre - myślę że rzeczywiście mamy a są nimi nasi mali chłopcy - sama przekonasz się za kilka lat że im więcej obowiązków tym więcej sił i czasu - no może z tymi siłami to przesadzam może więcej zapału i czasu a siły muszą się znaleźć i już :) andzia 1982 - masz rację z tym wyleczeniem się przed - ja z Jaśkiem nie zdążyłam i rzeczywiście ból koszmarny pojawia się przy każdym kichnięciu i kaszlnięciu a szwy ciągną okrutnie ja przez to dłużej i trudniej leczyłam ranę po nacięciu - więc dużo zdrowia Promyczek - no z tą grzybicą to masz rację dużo kobiet się z nią boryka - a ja od połowy ciąży pozbyć się nie mogę tzn ciągle wraca - najpierw dlatego bo jednak jadłam słodycze a cukrzyca się pojawiła a grzybki uwielbiają cukier a teraz bo insulina - cukier opanowany słodycze odstawione ale grzybki lubią też insulinę - a ja tak nienawidzę tego cholerstwa....... Maleństwo 04 - herbaty w ciąży chyba są dozwolone bez ograniczeń - ale z całą pewnością środki przeczyszczające w tym herbaty o takim działaniu są zakazane - więc uważaj Klaudusia - witamy u nas - rozgość się zawijka - no duża ta twoja dziunia :) super - a co do CC to dobrze że się zdecydowali - życzę ustalonego terminu - bo przechodzić i przez skórcze i przez CC jednocześnie to podobno straszna masakra Paulina - a może to burza hormonów związana ze zmianami porodowymi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...