Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Delicata

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Odpowiedzi dodane przez Delicata


 1. To bardzo dobre pomysły, nie dość że pomagają w oszczędzaniu, to w dodatku sprzyjają ekologii. Warto też pomyśleć na pomnażaniu swoich pieniędzy, a pomocne będą w tym takie artykuły, jak ten https://hotmoney.pl/jak-oszczedzac-w-2019-roku-lokaty-konta-oszczednosciowe-czy-fundusze-inwestycyjne/ . Najpopularniejsze są bez wątpienia konta oszczędnościowe i lokaty, nie mnie warto zainteresować się również funduszami inwestycyjnymi.


 2. Też uważam, że rolety zewnętrzne to bardzo dobry pomysł, polecam przeczytać artykuł, który na pewno ułatwi wybór właściwych http://blogstyle.pl/rolety-zewnetrzne-rodzaje-wady-i-zalety-kiedy-warto-montowac/ . Rolety zewnętrzna mają bardzo dużo zalet, dla mnie ważna jest na przykład izolacja dźwiękowa, po zasunięciu rolet nie słyszę tak bardzo szumu ulicy.


 3. To pewnie kwestia genów, niektóre z nasz mają tendencje do tycia i ciężko im zrzucić to, co przybrały, a inne nie muszą robić nic, organizm sam sobie radzi. Całkiem niezłe rady na temat chudnięcia bez diety można znaleźć tutaj https://szmineczka.pl/jak-schudnac-bez-restrykcyjnej-diety/ , bardzo duże znaczenie mają nasze nawyki żywieniowe, jeśli są złe, to koniecznie trzeba je zmienić, jedni nazwą to dietą, inni po prostu zrozumieją, że trzeba zacząć inaczej się odżywiać dla własnego dobra.


 4. Ja wolę kupować jednak nowe zabawki, jakoś nie mam pewności co do czystości i bezpieczeństwa używanych misiów, lalek i innych. Wiele sklepów z zabawkami oferuje rzeczy w na prawdę niskich cenach, np. gry dla 6 latków są w przystępnych cenach, chyba że wybierzemy coś na prawdę ekstra, to wtedy oczywiście trzeba będzie ponieść większe koszty. Z mojego doświadczenia wynika, że większość kreatywnych i fajnych zabawek wcale nie jest droga.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...