Skocz do zawartości
Forum

dominika111282

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Treść opublikowana przez dominika111282

  1. czesc dziewczyny! wracam po kilku dniach nieobecnosci :0 pomożcie! czy endometrium 9,3 mm moze wskazywac na ciaze ?? jestem 3 dni po planowanej dacie miesiaczki i od 4 dni biore luteine 2x1.
  2. Dziewczyny a czy ta luteina nie wywola mi okresu?
  3. a pozno ujrzałaś ten pecherzyk ?? moj brzuch jest jakis napiety, i twardawy na dole..
  4. raczej tak, cykle mam mniej wiecej co 26 dni. nie robilam testu z moczu bo tego nie uznaje. lekarz wczoraj nie badal mnie recznie i nic na usg nie widizal. czy zmiany w ciazy a przed okresem chodzi mi o rozpulchnienie macicy nie sa takie same badz bardzo podobne? moja jet w normie tak wyszo na usg dopochwowym.
  5. ostatni cykl mialam 26 dni. lekarz wczoraj powiedzial ze nic nie widac, tylko lewy jajnik jest powieksozny, czy to ma jakis zwiazek z ciaza ?? dodam ze we wtorek bylam u innego lekarza (kobieta) ktory stwierdzil ze to prawdopodobnie ciaza z tym ze nie robil usg i nic tylko "wsadzil paluchy"
  6. no wlaśnie. po co dal luteine i kazal przyjsc za 10 dni zeby zrobic test skoro nie widzial pecherzyka ??
  7. czesc dziewczyny. jestem tu nowa i mam problem..okres mialam 19.09 miedzy 1-4.10 wypadaly mi dni plodne, wczoraj lekarz zrobil usg dopochwowe i stwierdzil ze nie ma nic oprocz powiekszonego jajnika i zalecil luteine 2x1 przez 10 dni a potem test ciazowy.. czy moge byc w ciazy?? dodam ze dziwnie sie czuje..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...