Skocz do zawartości
Forum

LAB.kursy

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia LAB.kursy

0

Reputacja

  1. To zależy od liczebności grupy. Indywidualny kurs to koszt rzędu 440 zł/msc, grupa 2-osobowa - 300 zł/msc, 3-4 osobowa - 220 zł/msc, 5-6 osobowa - 200 zł/msc. Taki kurs można wykupić np. w porozumieniu z rodzicami innych dzieci, jeśli dziecko chce się przygotowywać razem ze swoim koleżankami i kolegami to jest to idealne rozwiązanie. Podane ceny obowiązują przy kursie standardowym, który obejmuje 8 godzin zegarowych (nie lekcyjnych!) w miesiącu. Zapraszamy na naszą stronę internetową, tam może Pani znaleźć więcej informacji: http://www.laboratoriumwiedzy.pl/kursy-gimnazjalne/
  2. W Laboratorium Wiedzy przy Sławkowskiej 20 prowadzimy zarówno kursy maturalne, jak i gimnazjalne. W ofercie mamy kursy dotyczące wszystkich części egzaminu. Cena zależy od ilości osób w grupie - możliwe jest także wykupienie zajęć indywidualnych. Zajęcia odbywają się w przypadku kursów gimnazjalnych raz w tygodniu, trwają 2h zegarowe (więc 120 minut a nie 90 jak w niektórych innych firmach oferujących kursy). Kursy trwają od października do kwietnia, ale zapisać się można właściwie w każdym momencie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...