Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

magdalena123xyz

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Odpowiedzi dodane przez magdalena123xyz


 1. Mnie niekiedy przeraża podejście rodziców do takich uroczystości jak np. chrzest. Zapominają zupełnie o całej idei tego wydarzenia, zamiast tego urządza się jakiś pokaz, którego celem jest zaszokowanie wszystkich gości. Oczywiście metody są różne-wyszukane stroje, wykwintne jedzenie, przeróżne dekoracje itp. A gdzie w tym wszystkim jest dziecko, które oddaje swoje życie Jezusowi?? Zresztą, w obecnych czasach nawet Kościół odbiegł od pierwotnego znaczenia chrztu, o którym można przeczytać w Piśmie Świętym.
  PREZENT NA CHRZCINY. Prezenty Chrzciny


 2. Problemy z mową u dziecka mogą mieć różne podłoże. Mój siostrzeniec bardzo późno zaczął cokolwiek mówić, siostra chodziła z nim po różnych specjalistach, poradniach. Niczego konkretnego się nie dowiedziała. Teraz na szczęście Kacperek mówi, i to bardzo pięknie. Stało się to samo, po prostu zachciało mu się nagle mówić. :)


 3. Synek mojej siostry jadł prawie dwa lata same parówki, bo nic innego nie chciał pzrełknąc , no i danonki. Później zakochał się w kluseczkach i z tego żył. Tez było ciężko z nim. A teraz wszystko zajada..

×
×
 • Dodaj nową pozycję...