Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Anya_86

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Odpowiedzi dodane przez Anya_86


 1. Wspólne spędzanie czasu z dzieckiem jest bezcenne. Uczy małego człowieka jak żyć, to my przekazujemy mu całą tą wiedzę i to od nas w dużej mierze zależy jak nasz Skarb będzie żył. Dlatego od małego włączamy naszą córeczkę do życia codziennego, pozwalając jej na "pomoc nam" na tyle, na ile jest to możliwe w jej wieku, jak widać kocha to:) Nauka przez zabawę sprawdza się u nas doskonale, a potem można bawić się klockamiiii:)

  monthly_2017_02/konkurs-czas-z-dzieckiem_55276.jpg


 2. Wszelkie zabawy które rozwijają kreatywność dziecka ale również rozwijają jego poczucie przynależenia do rodziny. Dla dziecka nawet sprzątanie może być dobrą zabawą, kwestia tylko tego jak to dziecku przekażemy, czy zrobimy z tego przykry obowiązek czy dobra zabawa. Kiedy zrobimy z tego dobrą zabawę, dziecko nie będzie kojarzyć tego z czymś nie miłym. Wszelkie gry i zabawy które rozwijają umysł powinny zostać wprowadzone do każdej rodziny, fakt iż wymagają one czasu dla dziecka kiedy rodzic się z nim bawi, jednak przyniesie to o wiele więcej korzyści niż pozostawienie dziecka przed komputerem czy odbiornikiem tv. Jeśli zabierzemy dziecko na spacer, warto zapoznawać go z przyrodą i prawami jakie w niej rządzą. Jedno jest pewne jeśli będziemy chcieli to stosować u 8 czy 10 latka to się nam nie uda, dlatego dbajmy o dzieci od najwcześniejszego czasu.


 3. Mój maluszek będzie świętował Boże Narodzenie jeszcze u mnie w brzuszku:) to jeszcze nie jego pora by być z nami, w tym roku będzie się rozkoszował ciepełkiem i komfortem w brzuszku mamusi:)za to w kolejne święta zostanie obsypany prezentami od wszystkich domowników:)pozna zapach choinki, gotowanych wigilijnych potraw, i poczuje tą szczególną świąteczną magiczną atmosferę:)


 4. W każdym domu ważne jest aby było miejsce w którym zawsze można znaleźć podstawowe środki opatrunkowe i tzw pierwszej potrzeby. U mnie takie miejsce znajduje się w jednym z pokoi gdzie stoi metalowa stareńka już apteczka, ale ważniejsza jest jej zawartość: 3 bandaże o różnych szerokościach, plastry opatrunkowe, opaska uciskowa, chusta trójkątna, rivanol w tabletkach, jodyna, plaster przylepny, nożyczki bez ostrych zakończeń, woda utleniona, wata oraz rękawiczki jednorazowe, ale także panthenol na oparzenia co niestety czasami się zdarza, i kilka szt tabletek przeciwbólowych z których staramy się raczej nie korzystać. Dodam jeszcze, że apteczka ma stałe przeglądy, tak aby nic się nie przeterminowało.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...