Skocz do zawartości
Forum

marta92

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Milanówek

Osiągnięcia marta92

0

Reputacja

  1. Hej dziewczyny 18 o godz.1.00 urodziłam Kubusia, 3370g, 54cm. Jest prześliczny:) W szpitalu nie bardzo chciał jeść i za gorączkował ale dostał kroplówkę i jest wszystko dobrze, jest zdrowiutki:)
  2. moskala22Marta powiem Ci że moja lekarka powiedziała tylko tyle - o ewentualnej cesarce decyduje szpital. Zobaczymy jak to się rozwinie - jak trafie na porodówkę to powiem żeby sprawdzili ile dziecko waży. Zaczynam się trochę martwić, no ale cóż... O kurczę! Podziwiam Cię, ja bym nalegała na cc
  3. Anja gratuluję maluszka!!! Moskala masz w sobie takiego dużego maluszka i rodzisz sn?
  4. Hej ja byłam wczoraj u lekarza i szyjka skrócona i rozwarcie na opuszek palca i nadal tylko czekać...już mnie powoli denerwuje to czekanie Anja trzymam kciuki!!! Dawno Sunset nie było, może już się rozpakowała
  5. Hej dziewczyny Mamusie śliczne macie maluszki:) ja mam dzisiaj wizytę u lekarza, ciekawe co dzisiaj powie bo ostatnio mówiła, że do 12 nie dochodzę a tu 12 a ja nadal w dwupaku. Od czterech dni mam skurcze czasem nawet co 10 min ale przechodzą i podczas skurczu mam zawroty głowy nie wiem, czy to normalne Miłego dzionka:)
  6. Malenka Martynka gratuluje narodzin maluszków!!! kurczę ja też już chcę Ewa witamy w domku!
  7. Hej dziewczyny:) Krówka gratuluję! dużo zdrówka! Martynka nie daj się tym studenciarom, trzymam kciuki! Malinka mój lekarz powiedział, że normalna waga jest od 2,5kg, więc się nie martw wszystko jest dobrze:)
  8. Hej dziewczyny! Ewa gratuluję kruszynki! Krowka trzymam kciuki! Lawendowa córeczka prześliczna:) Moskala trzymam kciuki za tatę a ja drugi dzień czuję się super, siły mi wróciły, plecy nie bolą czasem tylko brzuch, a jeszcze w środę czułam się strasznie, brzuch i plecy bolały, czułam jakieś kłucie w pochwie, nastrój do d..y, już myślałam że Kubuś szykuje się do wyjścia a tu taka zmiana z dnia na dzień...sama nie wiem czy się cieszyć z tego czy nie
  9. to ja już nie wiem jak to jest, ale po tym urządzeniu samo pokazywało czy jest zniżka... a pytam bo już raz chciała mnie babka oszukać bo powiedziała, że recepta ma już więcej jak miesiąc (a miała trzy dni) i jest już nie ważna bo ona jakąś inną datę widziała, i że nie może mi tego leku sprzedać to zaczęłam się z nią kłócić, że jest ważna i inni ludzie co w kolejce stali też mówili, że jest ważna, że chyba coś z oczami ma i dopiero jak się wtrącili to powiedziała, że mi sprzeda ale bez zniżki a ten lek bez zniżki kosztował 40zł a ze zniżką niecałe 5zł i dałam sobie z nią spokój, a 30 minut w kolejce czekałam
  10. chodzi mi o takie małe, ciche i tam zawsze recepty wkładają i raz kupowałam lek na receptę i babka nie włożyła tam tej recepty i się spytałam, czy nie powinna tego zrobić (bo zawsze jak kupowałam na receptę to najpierw zwykłym czytnikiem robią a później w to urządzenie i dopiero po tym urządzeniu pokazywało, czy lek ma zniżkę, czy nie po samym czytniku tego nie pokazywało) i powiedziała, że nie bo ten lek nie ma zniżki...
  11. Magartmarta92 Jaką maszynkę?:) chodzi mi o takie urządzenie w komputerze, nie wiem jak to się nazywa
  12. Dziewczyny może wiecie, jak się kupuje leki na receptę, czy farmaceutka musi włożyć ją w tą maszynkę, czy jak wie, że lek nie ma zniżki to nie musi?
  13. Hej dziewczyny Ale się narobiło... Lenka ogromnie mi przykro...trzymaj się! Justi, Lawendowa gratuluję narodzin maluszków:) Wczoraj miałam wizytę i mojego lekarza też nie było, była jego żona ale tez dobry lekarz. Termin mam na 17 a wizytę mam 12 ale babka powiedziała, że raczej przed wizytą urodzę bo mam bardzo krótką szyjkę...cieszę się ale też strasznie się boję Na te bakterie w moczu polecam ProUro to jest z żurawiną wybrałam jedno opakowanie 15 tabletek 1 tabletka dziennie i bakterii nie ma:)
  14. moskala22Marta życzę zdrówka. Kuruj się bo to nie czas na choroby :) Dziękuję już czuję się dobrze:) moskala22 ja też miałam w moczu leukocyty 10-15, nabłonki płaskie: luźno w polu widzenia, flora bakteryjna: nieliczne i lekarz powiedział, że to nic groźnego i przepisał mi ProUro sunset30śliczny brzusio:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...