Skocz do zawartości
Forum

marta123456789

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia marta123456789

0

Reputacja

  1. Rodziłam na Karowej w dniu 13 grudnia 2008r. Nikomu nawet najgorszemu wrogowi nie polecam takich przeżyć jakich doświadczyłam w tym szpitalu!! Co do porodu to nie narzekam z tym że szybko urodziłam więc nie wiem co by było gdyby poród trwał długo. Gehenna zaczęła się w momencie przewiezienia mnie z dzieckiem na normalną sale. Był to mój pierwszy poród , więc byłam nie doświadczona jeżeli chodzi o opiekę nad noworodkiem. Nikogo nie interesował mój problem z karmieniem panie laktacyjne i owszem pytały się czy daje radę z karmieniem,mi się wydawało że szło mi całkiem nieźle ale jak przyszło po 2 dniach do ważenia mojej córki to okazało się że bardzo spadła z wagi. Mimo to nie było nadal nikogo do pomocy , a do tego córka dostała żółtaczki. Nikt nie przyszedł i mnie dokładanie nie poinformował co tak naprawdę się dzieje!! Nie wspomnę o tym że nikt nie chciał kąpać dziecka dla taego mała dostała "rumienia noworodkowego" i według pań pielęgniarek to każde dziecko to przechodzi ale z moich informacji od lekarzy z innych szpitali i przychodni to nie każde dziecko to dotyka natomiast w tym szpitalu każde to przechodziło. Wychodząc ze szpitala nie byłam do końca nauczona karmić dziecko piersią i dlatego miałam dwie nie przespane i bardzo nerwowe doby po powrocie do domu. Dopiero pomocną dłoń otrzymałam od prywatnej pani doktor ponieważ dzwoniąc na karowa i prosząc o pomoc pani w rejestracji pod czas rozmowy ze mną odłożyła słuchawkę.Owszem zgadzam się że wygląd szpitala i wyposażenie jest doskonałe natomiast opieka jest TRAGICZNA. Zapomniała bym jeszcze o jednym. Moja współlokatorka ze szpitalnej sali mając problem z nakarmieniem dziecka które bardzo płakało poszła prosić o pomoc na to pani pielęgniarka jej odpowiedziała "JAK SIĘ DZIECKO NA PANIĄ NAPATRZY TO NIE DZIWNE ŻE PŁACZE " Takie są moje wspomnienia ze Szpitala przy ulicy Karowa 2...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...