Skocz do zawartości
Forum

Święta Bożego Narodzenia 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani (Redakcjo, Moderatorzy, Administratorzy, Użytkownicy, Panie, Panowie, Koleżanki i Koledzy), już mam co raz bardziej ograniczony dostęp do Internetu, za chwilę nie będę miała wcale...
Dlatego dopóki mogę, to składam Wam życzenia. Niech te Święta będą dla Was i Waszych Rodzin pełne miłości, dobra, słodkości (bezkalorycznej ;) ), nadziei. Mimo pewnej powtarzalności, niech będą wyjątkowe. A Nowy 2014 Rok niech będzie Rokiem spełniania Waszych marzeń (ale nie wszystkich od razu, bo zawsze trzeba mieć marzenia, niech się pojawiają nowe) :)
Wszystkiego Najlepszego i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Nikawa z Rodziną :)

Odnośnik do komentarza

Na początek bardzo dziękuję za piękne życzenia. Ja też niedługo wyjeżdżam na święta, dlatego
przyłączę się do przesyłania życzeń:
Wszystkiego najlepszego,
szczęścia wyśnionego,
zdrowia, radości
i dużo miłości.
Bądźcie zawsze uśmiechnięci
nawet, gdy macie złe momenty.
Niech Wam się spełnią wszystkie życzenia,
a przede wszystkim najskrytsze marzenia.

Wspaniałych, rodzinnych, pełnych serdeczności i miłości świąt Bożego Narodzenia
I Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, wielu niezapomnianych chwil i pomyślności
Życzy J. Smolarek z Rodzinką
Tobie Nikawa, Twojej Rodzince
i Wszystkim Wam, Osobom związanym z forum Parenting oraz waszym Rodzinkom (mam na myśli zarówno Kochaną Redakcję, jak i Wspaniałe Osoby, wypowiadające się na forum)

Odnośnik do komentarza

Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty, pomnijcie, że dzień ten radosny w miłości jest poczęty. Że jak mówi wam wszystkim dawne, odwieczne orędzie z pierwszą na niebie gwiazdką Bóg w Waszym domu zasiądzie.

Z okazji nadchodzących świąt składam wszystkim życzenia wesołych, zdrowych i pogodnych świątecznych dni

Odnośnik do komentarza

Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Margeritka
nikawa bardzo dziękujemy za tak serdeczne życzenia!!! mam nadzieje, ze Twoje kłopoty z internetem są tylko przejściowe...a na ten szczególny czas życzę Tobie i Twojej Rodzinie wiele spokoju, rodzinnego ciepła i odpoczynku:)

Byłam u mamy, u niej nawet nie mam nawet zasięgu telefonii komórkowej. Jakiś czas temu postawiono nową wieżę i niestety pozostały puste pasma...ktoś kto miał zasięg teraz go nie ma :/ o Internecie już nie wspominam. Dlatego można rzec, że jadę tam na odwyk od Was i Internetu w ogóle ;)
Dziękuję za życzenia, pomijając katar dzieci, było udanie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...