Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Kosmetyki, które polecamy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

lubiszka

lubiszka

Jeżeli o mnie chodzi to ja ostatnio stosowałam Serum na przebarwienia Kahina Giving Beauty. Miałam problem z przebarwieniami na twarzy po ciąży i to serum mi pomogło. Kupiłam w sklepie internetowym www.colima.pl Mają ciekawe produkty w ofercie. Chociaż widzę, że w tej chwili sporo jest niedostępnych. Podobno czekają na dostawę.. ktoś stosował produkty tej marki?

66203 lubiszka Kobieta, 31 lat, Łódź, woj. łódzkie, Polska
~julita245

~julita245

Ja także używam fluidu z firmy Efektima i jestem z niego bardzo zadowolona ! Dobrze się rozprowadza, nie robi sztucznej maski i utrzymuje się bardzo długo na twarzy. Ma do tego lekką konsystencję i przyjemny zapach. Bardzo polecam!

~joanaana

~joanaana

Dziewczyny, pomocy na mojej skórze pojawiły się pierwsze oznaki starzenia :( Pomocy ! Co polecacie zastosować ?

~Katarzyn232

~Katarzyn232

@joanaana miałam ten sam problem... spróbowałam maseczki Efektima PEEL-OFF-RENEW jest rewelacyjna!moja skóra jest gładka i odmłodzona. ;-)

~Gabrysia95

~Gabrysia95

Pomocy.. za 3 tygodnie biorę Ślub a nie mogę się opalić... Polecacie jakiś balsam brązujący ?

~Anna21

~Anna21

@Gabrysia95 polecam balsam brązujący Efektima SUNTASTIC. Nie pozostawia żadnych smug i przebarwień. Polecam.

~malgorzatka212

~malgorzatka212

Ja również polecam balsam brązujący Efektima SUNTASTIC.!Niezastąpiony

~gosia124

~gosia124

Również używam fluid firmy Efektima AKSAMITNY MAKE-UP i jest niezastąpiony !

~julitka2343

~julitka2343

A używałyście maseczki od Efektima jestem ciekawa waszej opinii :-)?