Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki, które polecamy


Gość lutka

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam z naturalnych kosmetyków hydrolat oczarowy. Najlepiej w wersji rozcieńczonej bo sam w sobie jest bardzo mocny. Hyrtolat ten wspaniale działa na skórę trądzikową oraz ogranicza ilośc wyprysków. Zresztą samo robienie kosmetyków daje wiele radości.Można stworzyć kosmetyki, które składem będą znacznie przewyższały to co mozecie dostać w tradycyjnych sklepach. I samodzielnie możecie zdecydować co się w nich znajduje. Robicie je w mniejszej ilości tak wiec nie ma tam takich ilosci konserwantu.
[reklama usunięta]
W sklepie skompletujecie sobie domowe laboratorium do wyrobu kosmetyków. Jest to jednorazowy wydatek.

Odnośnik do komentarza
Gość MagdaLena

A ja uważam, że kosmetyk, który będzie tak naprawdę dla każdego i u mnie w domu jest już od X lat to... mydło w płynie Biały Jeleń! Chyba każdy kojarzy ten produkt, ale nie każdy docenia 😪 Ja bardzo lubię i polecam. Chyba najbardziej na plus świadczy to, że już nie szukam zamienników, bo jak kiedyś coś innego kupowałam to zawsze porażka, dłonie suche i czerwone i powrót do Białego Jelenia. Nie wysusza dłoni, a gwarantuję, że myje je naprawdę często ☺️ Czasem kupuję to klasyczne mydło w płynie Biały Jeleń, a czasem z kozim mlekiem - jest też bardzo fajne 😏

Odnośnik do komentarza

Kiedys bawiłam sie w robienie kosmetyków samodzielnie, jakiś czas temu przestałam bo zajmuje to jednak trochę czasu, a sama tego czasu zbyt dużo nie mam. Obecnie wolę zerknać sobie na skład kosmetyku i samodzielnie zdecydować czy kupić czy nie.Wbrew pozorom czytanie składów kosmetyków nie jest takie trudne jak moze sie wydawać. Rozszyfrowanie składów nie jest takie trudne.

Aktualnie dobrze sprawdza sie u mnie ten krem do twarzy:

https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/cream-mousse-collagen

Ma bardzo dobry skład i mam wrażenie, że rzeczywiście wnika bardzo głęboko w skórę Dzięki temu daje lepsze nawilżenie niż inne kosmetyki jakie do tej pory stosowałam. 

 

Odnośnik do komentarza

Peeling skóry główy powinno się przeprowadzać raz w tygodniu. Przynajmniej tak jest opiane na większości peelingów.To jednak jak często powinnaś go robić zależy od Twoich włosów i skory głowy. Zobacz jak skóra reaguje i sama zdecydujesz czy robic częściej czy rzadziej. Ja robię obecnie co 3-4 mycia oraz jest to dla mnie odpowiednia ilość 🙂

[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków i tylko takie polecam. Przemawia za nimi bardzo wiele. Przede wszystkim obecność olejków roślinnych, które są bogate w witaminy, minerały i doskonale odżywiają i nawilżają skórę. Co równie ważne, kosmetyki naturalne są bez parabenów, sztucznych barwników i konserwantów, silikonów i substancji, które mogą podrażniać i wysuszać skórę. Proponuję zapoznać się z ofertą drogerii internetowej https://yasmeen.pl/kontakt   w której znajdziecie bardzo duży wybór naturalnych orientalnych kosmetyków doskonałej jakości. 

Odnośnik do komentarza

Warto o ile mozesz wydać tyle na kosmetyki. Moim zdaniem sa to jednak kosmetyki jak kosmetyki, sama raczej nie kupuję takich drogich bo wiem ,ze równie dobre kremy mozna dostać za 100 czy 200 zł.

Poza tym staram się raczej chodzić na zabiegi na twarz bo moim zdaniem własnie zabiegi dają o wiele lepsze efekty:

[reklama usunięta]

U mnie botoks. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja zamawiam głównie przez internet 🙂

W ostatnim czasie zamawiałam ze strony firmowej Iossi:

https://iossi.eu/pl/promotions

Mają obecnie dobre promocje na krem ochronny dla dzieci (polecam na chlodniejszą pogodę, u nas sprawdza się świetnie). Jak i na masło do ciała - polecam, rzadko kiedy można spotkać kosmetyk, który tak bajecznie pachnie ale jednoczesnie który ma dobre nawilżające działanie na skórę ciała.

Markę polubiłam, mają świetne kosmetyki do ciała, stacjonarnie mozna ją dostać również w hebe

5907222501245_0_dgl-PL.jpg

Odnośnik do komentarza

A wiesz jaka masz cerę? Bo to ma duże znaczenie. Ja do cery suchej używam tak: demakijaż mydełko z bandi, mycie cerave nawilżający, krem na dzień to spf50 z alltruist, na noc używam kremu avene cicalfate bo fajnie nawilża. Do tego 3 razy w tygodniu retinol 0,5% (zaczynałam od słabszego rok temu), i w resztę dni serum z witaminą b i aminokwasami z the ordinary. Raz na tydzień peeling enzymatyczny

Jeśli w grę wchodzą niedoskonałości polecam kontakt z dermatologiem:

https://instytut.bielenda.pl/oferta/dermatolog-krakow/

Daję tutaj namiar na świetnego dermatologa z Krakowa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...