Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Kosmetyki, które polecamy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~agadaga

~agadaga

Ja stosowałam balsam Efektima Mama Care Kuracja. Świetnie poradził sobie z rozstępami po ciąży, nawet efekty widziałam w jędrności skóry już po 2 tygodniach stosowania. Polecam!

~agadaga

~agadaga

Dziewczyny szukam porady.. potrzebuję dobrego peelingu ujędrniającego do ciała...czy ktoś z Was stosował może peeling z olejem kokosowym z firmy Efektima??

~iwona223

~iwona223

Kup sobie ten z zieloną herbatą jest mega. To mój mistrz w walce z cellulitem. Skóra elastyczna i napięta.. jak dla mnie strzał w dziesiątkę :D polecam!

~habar

~habar

Warto rozejrzeć się za dobrymi kosmetykami, które będą skuteczne. Ja osobiście polecam wam poszukać czegoś w ofercie firmy https://pamaluk.com/ Mają szeroki wybór kosmetyków i kosmetyków naturalnych i dobre ceny.

~sylwia213

~sylwia213

Dziewczyny po ciąży mam ogromny problem z ,,pomarańczową skórką,, :( Proszę Was o pomoc. Co stosować, aby ją zwalczyć??

~agamilosz23

~agamilosz23

sylwia213! Świetnym preparatem na cellulit jest Coffe Miracle z Efektimy. To mój numer jeden! Wygładza, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Efekty widoczne już po tygodniu regularnego stosowania ;-) wypróbuj

~gabriela41

~gabriela41

ja także popieram zdanie Pani agamilosz! To super preparat o spektakularnych właściwościach. Na prawdę godny uwagi. Proszę spróbować, efekty są widoczne już po tygodniu regularnego stosowania ;-)

~ewelka23

~ewelka23

Dziękuję Wam za pomoc ! Na początek wypróbuję preparat z Efektimy, może kiedyś zbiorę się na zabieg.. kto wie ;-) dziękuję pięknie jeszcze raz

~olka234

~olka234

Od dłuższego czasu poszukuję jakiegoś lekkiego fluidu, który będzie dobrze nawilżał. Co polecacie??

~lilka9999

~lilka9999

Jeżeli chodzi o fluidy to polecam Pani aksamitny od Efektimy! Używam już od ponad pół roku i stan mojej cery poprawił się o 360*. Skóra odpowiednio nawilżona, fajne delikatne krycie, kolor idealnie dopasowuje sie do skóry! Mój numer jeden spośród fluidów ;-)