Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Kosmetyki, które polecamy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~stokrotkaolcia

~stokrotkaolcia

Ja od dłuższego czasu używam podkładu z eshopannabelle. Zwłaszcza teraz w upalne dni spisuje się bardzo dobrze. Nie wchodzi w zmarszczki i co najważniejsze nie zapycha. Skóra wygląda bardzo zdrowo i promiennie.

~olka33

~olka33

Ja używam kosmetyków z serii Eco Mama i jestem z nich bardzo zadowolona. Masełko godne uznania fajne nawilża i pozostawia na ciele przyjemny zapach. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i promienna ;-)

~imgsa

~imgsa

Aby Wasza skóra wróciła do normy stosujcie produkty Kuracja Mama Care od Efektima. Na prawdę warto!

~ninka912

~ninka912

Dziewczyny!!! Moje nogi są w opłakanym stanie..spuchnięte, obolałe.. ciężko jest mi cokolwiek robić.. pomóżcie

~jagna56

~jagna56

Na ciężkie nogi serdecznie polecam Efektima kuracja dla ciężkich i opuchniętych nóg. Rewelacja!

~alicja215

~alicja215

A jak radzicie sobie z przesuszoną wręcz skórą?? Jakich kosmetyków używacie do jej pielęgnacji? Jakieś konkretne firmy i produkty, którym jesteście wierne?Czekam na propozycję;-)

~milenka1768

~milenka1768

Na przesuszoną skórę polecam Ci z całego serca produkty Eco Mama Efektima. Z moją skórą poradziło sobie świetnie masełko i olejek. Odpowiednio ją nawilżyły, ujędrniły, stała się pełna blasku. Jak dla mnie same plusy ;-) a dodatkowo jedyne kosmetyki, które nie pozostawiają tłustego filmu na skórze.

~jagna56

~jagna56

super dziękuję pięknie za informację, na pewno wypróbuję ;-)

~oliwia13

~oliwia13

Dziewczyny ma okropne rozstępy po ciąży i nie mam już pojęcia jak sobie z nimi poradzić :( rozważam już nawet jakiś zabieg, żeby się ich pozbyć..pomóżcie.. co mam robić??

~danuska176

~danuska176

Oliwia.. zabieg to dość inwazyjna metoda. Uważam, że lepszym sposobem, bardziej bezpiecznym jest używanie produktów z serii Mama Care Efektima.. czynią cuda <3 polecam Ci z całego serca!