Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Kosmetyki, które polecamy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~qlka

~qlka

~kubulina
@borka22 bo w drogeriach jest po prostu wielkie g... :p @borka22 mi taki kremik spokojnie starczał na kilka miechów.

Zastanawiam się jeszcze nad konsystencją kremów tej firmy. Szybko się wchłania ? Nie jest zbyt "tłusta" ?

Meegi

Meegi

Ja bardzo polecam kosmetyki Seni Care https://www.seni24.pl/kosmetyki-seni-care/
Ogólnie utarło się przekonanie, że to kosmetyki dla osób starszych, ale ja już od jakiegoś czasu korzystam z ich balsamu, kremu do rąk i stóp i już dawno nie byłam tak zadowolona. Jeśli ktoś ma bardzo suchą skórę, wrażliwą i z tendencjami do alergii, to warto. Nie próbowałam jeszcze lotionu do mycia ciała, ale słyszałam już opinie, że nie trzeba się po nim balsamować, bo skóra jest tak nawilżona. Spróbujcie, dziewczyny, warto.

62624 meegi Kobieta, 32 lata, Bydgoszcz
~mariannakk

~mariannakk

~qlka
~kubulina
@borka22 bo w drogeriach jest po prostu wielkie g... :p @borka22 mi taki kremik spokojnie starczał na kilka miechów.

Zastanawiam się jeszcze nad konsystencją kremów tej firmy. Szybko się wchłania ? Nie jest zbyt "tłusta" ?

Jak dla mnie jest świetna. Szybko się wchłania i nie świecisz się po nich jak no :p
@kubulina a stosujesz regularnie?

~algida

~algida

~mariannakk

Jak dla mnie jest świetna. Szybko się wchłania i nie świecisz się po nich jak no :p

Chyba każde kosmetyki działają tylko wtedy jeżeli stosujemy je regularnie :) Nie ma cudów, które po 1 użyciu odmienią naszą cerę :P

~kubulina
... @borka22 mi taki kremik spokojnie starczał na kilka miechów.

O no to super.Dobrze wiedzieć, że są takie wydajne , przynajmniej można raz kupić za więcej i mieć spokój na jakiś dłuższy czas :D

MadMaddie

MadMaddie

po kilku miesiącach testów róznych produktow bez cienia watpliwosci polecam atoperal baby - skora mojego malenstwa swietnie toleruje pienkę do kąpieli i krochmal, a teraz testujemy też emulsję do ciała atoperal i Hania przynajmniej może spać spokojnie. Solidna polska marka! Ostatnio kupilam inną markę i po prostu awaria, żadnej poprawy, zero ulgi...jednak lepiej siegac po dermatologiczne specjalistyczne linie jak atoperal i nie ryzykowac pogorszenia

63352 madmaddie Kobieta, 30 lat, Warszawa
Effka02

Effka02

Hej! Czy są tu miłośniczki lakierów hybrydowych? Ja zaczęłam od zestawu z Semilac i bardzo polecam. Dopiero się uczę i muszę polecić;)

63393 effka02 Kobieta, 34 lata, Warszawa
~jagodaztych

~jagodaztych

~algida
~mariannakk

Chyba każde kosmetyki działają tylko wtedy jeżeli stosujemy je regularnie :) Nie ma cudów, które po 1 użyciu odmienią naszą cerę :P

~kubulina

O no to super.Dobrze wiedzieć, że są takie wydajne , przynajmniej można raz kupić za więcej i mieć spokój na jakiś dłuższy czas :D

@algida no ''sztuczne'' kosmetyki mogą taki złudny efekt dać, ale po co truć swoją skórę?
@algida u nich to czego byś nie kupiła to jest to wydatek na dłuższy okres czasu, ta firma jeszcze mnie nie zawiodła

doradcaonlineZepter

doradcaonlineZepter

~kormaka
@jinx a jak z wydajnością? podobnie jak w tych drogeryjnych czy gorzej/lepiej?
Cały sekret polega na składzie kremów. Kosmetyki drogeryjne, zawierające dużo chemicznych dodatków sprawiją wrażenie dobrze rozprowadzającego się produktu. Jednak jest to złudne z uwagi na to,że skóra nie odczuwa ulgi jaką jest nawilżenie po użyciu.
~kormaka
@doradcaonlinezepter czy wasze kosmetyki można zakupić gdzieś poza internetem?
Zachęcam do kupowania w sklepie online na stronie producenta. Masz wtedy pewność o jakości i oryginalności kosmetyków.

Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

61523 doradcaonlinezepter Kobieta, 34 lata, Jelenia Góra
~paczka

~paczka

~jagodaztych
~algida
~mariannakk

~kubulina

@algida no ''sztuczne'' kosmetyki mogą taki złudny efekt dać, ale po co truć swoją skórę?
@algida u nich to czego byś nie kupiła to jest to wydatek na dłuższy okres czasu, ta firma jeszcze mnie nie zawiodła

@jagodaztych dobrze, że dużo osób teraz ma tego świadomość i przestają kupować byle co. @jagodaztych mi krem do rąk starczył chyba na 3 miesiące.

~dolores1

~dolores1

~paczka
~jagodaztych
~algida
~mariannakk

~kubulina

@jagodaztych dobrze, że dużo osób teraz ma tego świadomość i przestają kupować byle co. @jagodaztych mi krem do rąk starczył chyba na 3 miesiące.

@Paczka ja kremy do rąk mam po kilka lat, ale to dlatego, że nigdy nie pamiętam, by ich użyć - zresztą i tak kupuję w markecie za kilka złotych jakieś badziewie, może jakbym się skusiła na coś lepszego to bym częściej stosowała? Moje dłonie byłyby wdzięczne :( @Paczka jak kremik dokładnie się nazywa?