Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Wypadanie włosów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

juana

juana

Tak właśnie sobie myślałam( nie chciałam kupować ale wolałam sie upiewnić tutaj na forum czy rzeczywiście jest tak jak sądzę). Wolałabym kogoś w Gdyni ale jeśli znasz kogoś dobego to napisz. Może dojadę ;)

41589 juana Kobieta, 38 lat, Warszawa
juana

juana

No ale piszesz tak bo przeczytałaś o tym czy ze swojego doświadczenia? ;)

41589 juana Kobieta, 38 lat, Warszawa
~Olisa

~Olisa

Dziewczyny, w pierwszej kolejności musicie sprawdzić jaka jest przyczyna wypadania włosów. Zmiany hormonalne są często jedną z przyczyn, a u nas - młodych mam, szczególnie może mieć to znaczenie. No i wtedy większość 'drogeryjnych' preparatów raczej się nie sprawdzi, wiem, bo próbowałam. Ja niedawno rozpoczęłam terapię Mediceuticals For Women. Efekty faktycznie są widoczne, ale na pierwsze trzeba poczekać około dwa tygodnie. :)

~marinka39

~marinka39

Nie z doświadczenia mojego ale z doświadczenia mojego męża. Miał spore problemy z wypadaniem włosów ( zakola łysienie na czubku głowy). Nie jestem w stanie napisać ile kasy wydał na rózne środki i wcierki. Już dość miałam tego codziennego jęczenia jaki to on jest łysy i brzydki to zrobiłam sobie mały reserach wśród znajomyc i w sieci i zapisałam go na wizyte. Miał tam wykonane badania, potem wybral się na zabiegi ( nie były tanie ale jesli podliczyc to co wyda wcześniej na jakieś dziwne preparaty to pikuś) I okazało się, że tetgo właśnie było mu trzeba bo takie zabiegi okazały się o wiele skuteczniejsze niz jakieś środki które wcześniej brał. Włosy zaczeły odrastać.

DagBur

DagBur

Przykro mi ale to niestety brak hormonu który wspomagał przy karmieniu. Ja ten wypad przeżyłam 4 razy za którymś razem próbowałam soków z warzyw - najlepiej własnoręcznie zrobiony, ostatnio witaminy z grupy B6 i orzechy trochę pomogły. Niestety jakaś część musi wypaść. Taka brutalna natura. Modne krótkie zcięcie dużo pomogło. I mniej roboty koło głowy i mniej było widać wypadających wlosów. Szorstką pościel z kory wymieniłam na pościel z bawełny satynowej. Jest delikatna dla skóry i głowy . Jedną mam najlepszą [reklama usunięta].

56327 dagbur Kobieta, 43 lata, Sułkowice
Delicata

Delicata

Na pewno dużo zależy od skali problemu, ale sama jakiś czas stosowałam wcierkę z kozieradki i efekt był super, włosy przestały wypadać i bardzo się zagęściły. Pewnie nie we wszystkich przypadkach okaże się wystarczająco skuteczna, ale myślę, że warto spróbować.

57071 delicata Kobieta, 31 lat, Gliwice
DagBur

DagBur

Niestety na to nie ma rady, brak hormonów tak sie kończy ja po każdej z 4 ech cciąży tak miałam. Gdy kończyłam karmienie to robiłam dużo soków warzywnych - ja piłam soki a dzieciom robiłam z przetartych warzyw i owoców zupki - paznokcie lżej zniosły koniec karmienia ale włosy swoje musiały oddać. Trochę pomogło zmiana poduszki i poszewki na bawełnę satynową Eliza z firmy Moker - delikatna dla włosów - kora dodatkowo szarpała mi włosy. Poduszkę też miększą kupiłam puchową poduszkę z pierza dartego z Moker https://www.moker.eu/poduszka-puchowa-z-pierza-dartego-sprezysta-p-8.html i dopasowywała się do głowy. Przy trzeciej ciąży wyczaiłam ligunin - naturalny hormon z lnu - trochę pomaga, chociaż lepiej działa siemię lniane z wodą letnią i do picia - szybko włosy rosną.

56327 dagbur Kobieta, 43 lata, Sułkowice
laura-zz

laura-zz

ja próbowałam się ratować "babcinymi" sposobami jak maseczki z jajek albo olejki. póki co najbardziej jestem zadowolona z odżywki, którą kupiłam bezpośrednio u fryzjera z dodatkiem oliwek greckich (jednak jeszcze nie jest to efekt o któryt mi chodziło)

57475 laura-zz Kobieta, 30 lat, warszawa