Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Wypadanie włosów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dzika12

dzika12

Hej! JA tez mam taki problem! Moja pani doktor kazała mi brac Skrzyp polny, brałam - mało pomagało ale pomagałao, potem zaryzykowałam i kupiłam Vichy czerwony na wypadające włosy (opłaca się kupic na allegro), efekty były po połowie butelki - znacznie mniej wypadały, a gdy skończyłam opakowanie zauważyłam miliony malykich włosków :-)))
Mój mąż nie wirzył w takie specyfiki jak szmpony przeciw wypadaniu, dopóki sam nie zobaczył (nawet mi zrobił zdjęcie, więc mogę przesłac na dowód).
Teraz prawie skończyłam drugie opakowanie i moje włoski mają już 1 cm. Ten szampon naprawde czyni cuda!!!

--

22001 dzika12 Kobieta, 0 lat
dada

dada

dzika12
Hej! JA tez mam taki problem! Moja pani doktor kazała mi brac Skrzyp polny, brałam - mało pomagało ale pomagałao, potem zaryzykowałam i kupiłam Vichy czerwony na wypadające włosy (opłaca się kupic na allegro), efekty były po połowie butelki - znacznie mniej wypadały, a gdy skończyłam opakowanie zauważyłam miliony malykich włosków :-)))
Mój mąż nie wirzył w takie specyfiki jak szmpony przeciw wypadaniu, dopóki sam nie zobaczył (nawet mi zrobił zdjęcie, więc mogę przesłac na dowód).
Teraz prawie skończyłam drugie opakowanie i moje włoski mają już 1 cm. Ten szampon naprawde czyni cuda!!!

no ale jak to ? nowe włosy od tego rosną ?????????

--

http://s7.suwaczek.com/20070317040123.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jvpwp6gpz.png

:angel_l: 03.09.2010 r.

17281 dada Kobieta, 38 lat, na pięknych Mazurach
dzika12

dzika12

dada
dzika12

no ale jak to ? nowe włosy od tego rosną ?????????

Tak, miliony nowych włosków. Widziałam u siebie konkretne prześwity, a w tej chwili nie ma ich, bo rosną tam te nowe. Natomiast jeżeli chodzi o stare włsoy to w ogromnym stopniu zahamowane zostało wypadanie. Nie powiem że w 100 %, ale spokojnie ponad 80 % !!! mogę napisac.
Skrzyp mi się juz skończył, więc teraz zakupiłam Inneov Gęstośc Włosówi biorę od tygodnia, ale nie dwie tabletki dziennie jak tam sugerują a jedną. Tak dla wzmocnienia rezultatu i przyspieszenia.

--

22001 dzika12 Kobieta, 0 lat
beatrycze

beatrycze

no tak to wszystko przez te hormony. niby to normalne ale ja nie potrafiłam się pogodzic z takim stanem rzeczy i eksperymentowałam chyba ze wszystkimi preparatami na rynku ;p najlepszą poprawę widziałam jak piłam ziółka i do tego brałam tabletki Kerastase – znajoma mi je poleciła, co prawda u nas w mieścinie nigdzie nie znalazłam ale w necie na belisoshop były. Tylko jak się takie rzeczy bierze to trzeba uważac żeby były z pewnego źródła a nie jakieś chińskie leki z dziwnych aukcji :o a mam znajome co i takie rzeczy brały.

--

11288 beatrycze Kobieta, 0 lat
Elżbieta Witkowska

Elżbieta Witkowska

dzika12

A czy ten vichy zageśżcza włosy jeśli na ogół są rzadkie czy tylko działa na odrastanie. Ja nigdy nie miałam jakoś dużo tych włosów a po ciązach to troche mniej, zębów też ;-) Ahh to macierzyństwo ;-)

--

I have absolutly no idea what I'm talking about:36_2_20:

21650 elzbieta-witkowska Kobieta, 0 lat
kasianinka

kasianinka

Mi też po ciąży wypadały garściami włosy:( Brałam witaminy calmazin który zawiera min cynk i używałam szamponu neril w aptece tylko dostepny. Wiadomo musiałam trochę odczekać żeby zauważyć jakiś efekt. I muszę powiedzieć że poprawiło się ,owszem dalej mi wypadają ale jest dużo lepiej niż było.

--

22340 kasianinka Kobieta, 0 lat
kasianinka

kasianinka

Aha i jeszcze słyszałam od mojej koleżanki co ona zrobiła też jej nic nie pomagało. Poszła na specjalne badanie chyba do dermatologa juz nie pamietam dokladnie i w tym badaniu wyrywają włosy z cebulkami ( nie przyjemne uczucie ale jak mus to mus) i tą próbkę poddają analizie jakich bodajże hormonów brakuje. trzeba trochę czekać na wyniki a później z wynikami musiała pójść do ginekologa który przepisał jej odpowiednie środki i mówiła że jej wcale nie wypadały ale przytyła z 3 kilo

--

22340 kasianinka Kobieta, 0 lat
~anna_:)

~anna_:)

dziewczyna ja myslałam że wyłysieje po ciąży siostra poradziła sok z cytryny jajko i witamine D3 jakieś 3 kropelki oczywiście ja musialam dowaliś sporą dawke :D po pierwszej kuracji ok 30 min trzymaam na glowie wlosyprzestały wypadać i znowu był śliczy połysk. polecam przynajmniej spróbować nic się nie straci a może i wam pomoże.

kasiajotka

kasiajotka

Mnie też dramatycznie zaczęły wypadać włosy po drugiej ciąży, ale zaczęłam brać Femibion vital mama dla kobiet karmiących (także ze względu na niedobór żelaza) i po kilku tygodniach widziałam, że jest zdecydowanie lepiej. Teraz to już nawet mi zaczynają odrastać.

--

18816 kasiajotka Kobieta, 0 lat
bajag84

bajag84

Witam,mi też wypadają włosy,garściami!!!! karmię małego tylko raz dziennie i w nocy więc boję się brać jakiekolwiek tabletki.Zamówiłam sobie ampułki Vichy i szampon do tego i NIC!!! włosy lecą i są wszędzie,dosłownie wszędzie!!! Jak myślicie można brać skrzyp przy tak rzadkim karmieniu? po pierwszym dziecku mi pomógł więc może teraz też mnie poratuj.

--

24405 bajag84 Kobieta, 35 lat, Rybnik