Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Wypadanie włosów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~sombra

~sombra

Tam wcześniej wspominałyście o tym, że kolagen pomaga... musiałabym wypróbować, ale jak wybierać kolagen? Taki dobry? Czy one się od siebie różnią? I ile czasu trzeba stosować, żeby zauważyć efekty?

~hollene

~hollene

No właśnie sama mam z tym problem. Mianowicie chodzi tutaj o wypadanie włosów typu androgenowego. I nie wiem jak sobie z tym poradzić bo boję się,ze jak czegoś nie zrobię to stracę włosy. Nie mam problemów z hormonami,zdrowo się równięz odzywiam i suplementuje witaminy ale włoski mam naprawdę kiepskie....
Dziewczynki jak zapatrujecie się na przeszczep włosów?
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/przeszczep-wlosow-metoda-fue/

Może któraś z Was coś takiego przechodzila?

DagBur

DagBur

Trochę więcej warzyw i ciągle wit.C plus k2 i A. Włosy zaczeły mi odrastać z przodu i po bokach jak nastolatce - noi ziemia okrzemkowa. Naturalna witamina C- Acerola tez pomaga odbudować kolagen. Często miałam problem z wypadaniem gdy spałam na sztucznych poduszkach. Teraz mam naturalne poduszki z pierza dartego (od producenta kołder i pościeli Moker) we wsypie bawełnianym i nie puszą mi się tak włosy.
zaznaczam że suszę suszarką i na szczotce wyciągam żeby loczki wyprostować. Nie są zbyt oszczędzane. Gdy po myciu płukam to na końcu zawsze chłodną wodą. Powodzenia

56327 dagbur Kobieta, 44 lata, Sułkowice
~saraaanowak

~saraaanowak

Zdecydowanie polecam Hair Medic i nic innego. Nie będę ukrywała że przez kilka lat się bujałam z różnymi preparatami wspomagającymi przy łysieniu ale efekty widzę dopiero przy tym serum. Sam preparat ma nano cząsteczki które są w stanie wchłonąć się w skórę głowy tak głęboko jakby były podawane przez igłę przy mezoterapii.

~DietetykNaWalizkach

~DietetykNaWalizkach

Po porodzie w naszym organizmie szaleje hormonalna burza, więc to może być przyczyną nadmiernie wypadających włosów. Oprócz tego warto skonsultować to z lekarzem, zbadać hormony tarczycy, sprawdzić czy nie mamy anemii lub PCOS. Oprócz zdiagnozowania przyczyny oraz dobrych kosmetyków pomóc może właściwie skomponowany jadłospis. Jestem dietetykiem klinicznym i ostatnio napisałam artykuł na temat diety na wypadające włosy - http://dietetyknawalizkach.pl/2018/11/21/zywnosc-kontra-wypadanie-wlosow/

lwica

lwica

Cóż zmiany hormonalne i dlatego włosy wypadają.. ja po ciąży zmieniłam szampon i używałam wyłącznie z kaminomoto on jest na porost włosów do tego brałam witaminę D w kapsułkach. I poprawiły się moje włosy i paznokcie też, więc możesz spróbować.

53786 lwica Kobieta, 32 lata, Poznań