Skocz do zawartości
Forum

Nasze ciało po straconych kilogramach


Gość karmalke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)
Zakładam wątek z myślą o osobach które są po utracie wielu wielu kilogramów:)
Ja sama w ciągu minionego roku zrzuciłam 40kg i moja skóra nie bardzo sobie z tym poradziła :/
Obecnie jestem zapisana na plastyke brzucha ale on to nie tylko przez diete obwisł mam za sobą dwie ciąże....
Moje piersi wyglądają jak worki....skóra na udach , bicepsach i pośladkach też pozostawia wiele do życzenia :(
Planuje w przyszłości powiększyć piersi i usunąć nadmiar skóry z ud....reszte myślę że jakoś zaakceptuje....
Wy też macie taki problemy ze skórą po odchudzaniu?
Też planujecie operacje plastyczne z tego własnie powodu?
Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Gość Ramka45678

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że jak kilka lat temu postanowiłam się zabrać za siebie i zrzucić nadbagaż to tylko piersi ucierpiały, mimo że nie miałam dużych przed odchudzaniem - takie normalne B. Miałam wtedy 18 lat i mimo młodego wieku nie wyglądało to ciekawie.
Myślę że jak zaczynamy się odchudzać to trzeba pamiętać o regularnym wcieraniu kosmetyków nawilżających i ujędrniających. Moja koleżanka koło 30tki przeszła ogromną przemianą i zrzuciła 15-20 kg, a jej ciało nadal wyglądało świetnie. Nie chodziła na żadne zabiegi, nie używała drogich mazideł. Zwykłe sklepowe balsamy do ciała i oddzielnie do biustu 2 razy dziennie i pomogło. Sama ostatnio postanowiłam zabrać się za siebie oraz ćwiczę z gumami [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

U mnie nie jest za wesoło.  W ciązy znacznie przytyłam bo miałam nieograniczony apetyt. No i potem odbiło sie to na wygladzie mojego ciała. Miałam spory problem z cellulitem jak rowniez z rozstępami, które widziałam praktycznie na całym moim ciele. Byłam na kilku zabiegach body wrappingu w gabinetach kosmetycznych i widzialam dobre dzialanie. Jednak potem zaczęłam wykonywac sobie zabiegi w domu. Takie kosmetyki mozna sobie sprawić samodzielnie:

https://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=48783

Poczytajcie sobie o tym tutaj. Nie jest to wcale takie trudne. Jednoczesnie taki body wrapping jest o wiele tańszy niż gabinetowy. Efekty są podobne.Oczywiście dobrze jest to połaczyć  z odpowiednią dietą oraz uprawianiem sportu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...