Skocz do zawartości
Forum

Sposób na chandrę


Gość savmine

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy macie jakieś sposoby na chandrę? Na pewno tak. Każdemu się zdarza, że coś takiego czasem dopadnie. Mi zdarza się, jak jestem zmęczona i mam za dużo spraw na głowie. Wtedy pomaga mi spacer, najlepiej z psem (ale oczywiście nie mam okazji za często, bo jak spacer, to raczej z dzieckiem - też dobra rzecz, szczególnie jak mały śpi ;)), a najchętniej wtedy zamknęłabym się sama w domu, usiadła przy kawie lub dobrej książce. Oczywiście to raczej mi nie grozi biorąc pod uwagę, że jestem mamą półtorarocznego dzieciaczka, na wychowawczym.

Jakie są Wasze sposoby?

Odnośnik do komentarza

Każdy ma swój własny sposob, najwazniejsze aby nie dać sie chandrze oraz działać. Mi pomaga batonik albo jakas inna słodycz. A przed slubem, jak wypłate miałam tylko dla siebie, to oczywiście zakupy. A także, jak jest mi źle i przytuli mnie mój mąż, to tez wszystko przechodzi.

[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Mnie chandra łapie w okresach przesilenia jesiennego oraz wiosennego. Staram się wtedy

nie czytać o złych rzeczach ale skupić się na pozytywach 

lubię sobie obejrzec jakiś dobry film, ewentualnie poczytać optymistyczną książkę

jak również duże znaczenie ma rodzina , w takim okresie dobrze jest się nie izolować ale spędzać jak najwiecej czasu z rodziną bo to również ma duże znaczenie dla utrzymania dobrego stanu naszej psychiki....

No i polecam równiez poczytanie sobie o olejkach cbd Na stronie jest opisane jakie mogą mieć działanie na organizm.Znacznie pomagają w walce z chandrą czy depresją. 

Odnośnik do komentarza

Mnie bardzo często łapała chandra 😞 praca zdalna i dzieci w domu to szaleństwo . Mąż wymyślił że należy nam sie relaks wieczorem po ciężkim dniu i wykupił abonament na VOD ze strefą ABO 🙂 teraz codziennie wieczorkiem oglądamy różne filmy kiedy maluchy już śpią 🙂 Dziś nawet Zenek jest w planie bo mąż uwielbia disco polo wiec zobaczymy co to za perełka 🙂

Edytowane przez czekoladka456
Odnośnik do komentarza

Ja polecam odpowiednią suplementację, szczególnie jak przychodzi jesień czy zima taka chandra spowodowana jest brakiem słońca więc polecam witaminę D3 od Natural Pharmaceuticals. Ale ogólnie najpierw zrobiłabym badanie krwi, żeby mieć pewność, że nie zaszkodzimy sobie bardziej. A może jakaś aktywność fizyczna by pomogła? Zawsze to dawka energii i urozmaicenie w ciągu dnia, a teraz jest pełno programów treningowych dostępnych w Internecie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...