Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Nawilżenie dla suchej skóry

~Andzgelina

~Andzgelina

Hej mamuśki, mam trochę nietypowe pytanie bo szukam czegoś nawilżającego do problematycznej skóy dla mnie i dla mojej córki, może jest jakiś krem, którego będę mogła używać ja i moje córeczka? :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Adriannnak

~Adriannnak

Myslę, że możecie wypróbować kosmetyki z serii atoperal dla dzieci. Ja bardzo polecam piankę do kąpieli, jest świetna. Pianka jest delikatna, nie powoduje podrażnień. Po kąpieli stosujemy emulsją z tej samej firmy i jest wszytsko dobrze :)

~danuska176

~danuska176

Hejka kochane..powiedzcie mi czy, któraś z Was używała kosmetyków firmy Efektima Eco Mama? Dokładnie chodzi mi o masełka do ciała.. które lepiej wybrać? Czy zapach ma jakieś znaczenie? Nie ukrywam, że mam ochotę wypróbować ;-)

~jestemmama98

~jestemmama98

Masełko do ciała z serii Miracle to preparat, który przywrócił mojej skórze dobrą kondycję i zdrowszy wygląd. Już od pierwszego użycia zauważyłam znaczną różnicę w dotyku i wyglądzie naskórka.

~lilka9999

~lilka9999

Szukam dobrego preparatu, podkreślam naturalnego , może być w postaci balsamu czy mgiełki, coś do opalania, coś brązującego. Coś ktoś? Pomóżcie

~ewelka223

~ewelka223

Bezpieczne opalanie tylko z Suntastic Efektima! Cudowny produkt, nie pozostawia smug i przebarwień. Daje bardzo fajny naturalny odcień skóry ;-) Wypróbuj :D

~kamila232

~kamila232

A coś dobrego po opalaniu? Coś nawilżającego z ładnym zapachem? :D

~danuska176

~danuska176

Kochana wypróbuj masełko do ciała z olejkiem kokosowym i olejkiem jojoba. U mnie z suchą skórą poradził sobie rewelacyjnie..znacznie zmniejszył suchość i szorstkość! Dzięki niemu moja skóra wygląda na zadbaną :D polecam!