Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Sposoby na jędrną skórę

KAR0LKA

KAR0LKA

Cześć, czy znacie jakieś sposoby na ujędrnienie skóry? Kurczę bo moje ciało takie lekko rozlewające jest i nie wiem co robić.

50806 kar0lka Kobieta, 25 lat, płock

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Michalinqa

~Michalinqa

hmm a jesteś na jakieś diecie albo ćwiczysz regularnie? bo oprócz kosmetyków ujędrniających to raczej taka postawa.

KAR0LKA

KAR0LKA

Czasem chodzę na basen i pobiegać, ale na żadnej diecie nie jestem. Co do kosmetyków to stosuje różne balsamy ujędrniające, ale jakoś szczególnie efektów to nie widać.

50806 kar0lka Kobieta, 25 lat, płock
~Ada35

~Ada35

To powinnaś albo regularnie biegać albo regularnie pływać albo to i to! Aktywność fizyczna w połączeniu z zbilansowaną dietą dostosowaną do indywidualnych potrzeb najlepiej ujędrni Twoje ciało. Z resztą zawsze możesz skorzystać z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną jako działania wspomagające. Ja bardzo chciałam wyrzeźbić mięśnie brzucha i tak zdecydowałam się na zabieg btl emsculpt, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Zabieg o którym wspomniałam nie tylko rzeźbi mięśnie, ale również redukuje tkankę tłuszczową. Połączenie tego zabiegu z dietą i aktywnością fizyczną daje super efekty. Ja już jestem gotowa do nadchodzącego sezonu bikini.

~Sylwiara

~Sylwiara

Słyszałam o tym zabiegu i o samej klinice. Jakiś czas temu na ich blogu pojawił się ciekawy artykuł na ten temat. Gdyby ktoś z Was był chętny oto i link do niego: https://vesuna.pl/blog/nowosc-btl-emsculpt-nieinwazyjny-system-redukcji-tkanki-tluszczowej-rzezbienia-miesni/ . Sama się zastanawiałam czy się na niego udać, a na fejsie kliniki widziałam efekty rzeźby brzucha u jednej z pacjentek, tylko teraz do lata to już chyba się nie uda.

~beautyangel

~beautyangel

Hejka niestety ja w swojej sytuacji, mając dwójkę małych rozrabiaków nie mam zbyt dużo czasu dla siebie ;/ baseny , spa i gabinety kosmetyczne odpowiadają ;/ mogę pozwolić sobie tylko na domową pielęgnacje, ale to też fajny sposób. Ostatnio w drogerii Rossmann znalazłam idealna dla mnie serię kosmetyków firmy Efektima Eco Mama...po tygodniu stosowania stwierdzam fakt..NIGDY WCZEŚNIEJ NIE STOSOWAŁAM LEPSZYCH KOSMETYKÓW!.. olejek i masło do ciała wymiatają :D efekt głębokiego nawilżenia gwarantowany, a do tego ten bogaty skład ....czego chcieć więcej. Polecam każdej mamie, której brak czasu :D

~ada35

~ada35

Wiesz co zawsze możesz do nich zadzwonić i umówić się na konsultację. Wiadomo, że zabieg musi być powtórzony w kilku seriach, które z kolei są rozłożone w czasie. A efekty no też będą po jakiś czasie widoczne. Oprócz tego dieta i jakaś aktywność fizyczna, ale do lata jeszcze trochę może Ci się uda zdążyć.