Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Sposoby na jędrną skórę

KAR0LKA

KAR0LKA

Cześć, czy znacie jakieś sposoby na ujędrnienie skóry? Kurczę bo moje ciało takie lekko rozlewające jest i nie wiem co robić.

50806 kar0lka Kobieta, 25 lat, płock

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Michalinqa

~Michalinqa

hmm a jesteś na jakieś diecie albo ćwiczysz regularnie? bo oprócz kosmetyków ujędrniających to raczej taka postawa.

KAR0LKA

KAR0LKA

Czasem chodzę na basen i pobiegać, ale na żadnej diecie nie jestem. Co do kosmetyków to stosuje różne balsamy ujędrniające, ale jakoś szczególnie efektów to nie widać.

50806 kar0lka Kobieta, 25 lat, płock
~Ada35

~Ada35

To powinnaś albo regularnie biegać albo regularnie pływać albo to i to! Aktywność fizyczna w połączeniu z zbilansowaną dietą dostosowaną do indywidualnych potrzeb najlepiej ujędrni Twoje ciało. Z resztą zawsze możesz skorzystać z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną jako działania wspomagające. Ja bardzo chciałam wyrzeźbić mięśnie brzucha i tak zdecydowałam się na zabieg [reklama usunięta]. Zabieg o którym wspomniałam nie tylko rzeźbi mięśnie, ale również redukuje tkankę tłuszczową. Połączenie tego zabiegu z dietą i aktywnością fizyczną daje super efekty. Ja już jestem gotowa do nadchodzącego sezonu bikini.