Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Sposoby na jędrną skórę

KAR0LKA

KAR0LKA

Cześć, czy znacie jakieś sposoby na ujędrnienie skóry? Kurczę bo moje ciało takie lekko rozlewające jest i nie wiem co robić.

50806 kar0lka Kobieta, 25 lat, płock

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Michalinqa

~Michalinqa

hmm a jesteś na jakieś diecie albo ćwiczysz regularnie? bo oprócz kosmetyków ujędrniających to raczej taka postawa.

KAR0LKA

KAR0LKA

Czasem chodzę na basen i pobiegać, ale na żadnej diecie nie jestem. Co do kosmetyków to stosuje różne balsamy ujędrniające, ale jakoś szczególnie efektów to nie widać.

50806 kar0lka Kobieta, 25 lat, płock
~Ada35

~Ada35

To powinnaś albo regularnie biegać albo regularnie pływać albo to i to! Aktywność fizyczna w połączeniu z zbilansowaną dietą dostosowaną do indywidualnych potrzeb najlepiej ujędrni Twoje ciało. Z resztą zawsze możesz skorzystać z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną jako działania wspomagające. Ja bardzo chciałam wyrzeźbić mięśnie brzucha i tak zdecydowałam się na zabieg [reklama usunięta]. Zabieg o którym wspomniałam nie tylko rzeźbi mięśnie, ale również redukuje tkankę tłuszczową. Połączenie tego zabiegu z dietą i aktywnością fizyczną daje super efekty. Ja już jestem gotowa do nadchodzącego sezonu bikini.

~milenka1768

~milenka1768

Dziewczyny czy, któraś z Was używała kosmetyków z firmy Efektima Eco Mama?? Poszukuję czegoś na rozstępy, ale przy okazji na ujędrnienie ;-) ktoś coś?

~jagna56

~jagna56

Dziewczyny szukam porady.. potrzebuję dobrego peelingu ujędrniającego do ciała...czy ktoś z Was stosował może peeling z olejem kokosowym z firmy Efektima?? Pomocy

~klaramogulska2

~klaramogulska2

Kup sobie ten z zieloną herbatą jest mega. To mój mistrz w walce z cellulitem. Skóra elastyczna i napięta.. jak dla mnie strzał w dziesiątkę :D polecam z całego serca!

~rominkara

~rominkara

Na cellulit bardzo dobre działanie wywiera endermologia:
http://skawina24.com/wydarzenia/endermologia_skuteczne_usuwanie_tkanki_t_uszczowe_i_modelowanie_sylwetki.html

Na stronie jest opisane jak to wyglada:
działa na złogi tłuszczu aktywując lipolizę (proces uwalniania tłuszczu)
ujędrnia skórę, daje niesamowite efekty w walce z cellulitem
powoduje stymulację kolagenu i elastyny
stymuluje układ limfatyczny, pomagając oczyścić organizm z toksyn
modeluje i wysmukla całą sylwetkę

~jagna56

~jagna56

Świetnym preparatem na cellulit jest Coffe Miracle z Efektimy. To mój numer jeden! Wygładza, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Efekty widoczne już po tygodniu regularnego stosowania ;-) wypróbuj

~iwons23

~iwons23

Popieram zdanie Pani powyżej, ja też stosuję akurat peeling i jestem z niego bardzo zadowolona ;-) doskonale złuszcza martwy naskórek i poprawia krążenie. Moje potrzeby zaspokaja w 100%, a jestem dość wymagającą kobietą :D