Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Jak odmłodzić okolice oczu?

~Tortelle

~Tortelle

Dziewczyny widzę u siebie znaczne zmarszczki w okolicach oczu, mam również przebarwienia. W jaki sposób je odmłodzić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~strengta

~strengta

Niezbędny jest dokładny demakijaż okolic oczu, a po nim delikatne nałożenie kremu, który nawilży skórę. Podczas jego aplikacji warto wykonać delikatny masaż, subtelnymi i kolistymi ruchami. Powiekę górną należy masować od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego, a skórę pod okiem odwrotnie – od zewnętrznego do wewnętrznego. No i polecam zastanowić się nad jakimś zabiegiem na zmarszczki, albo nad kwasem hialuronowym albo nad botoksem: https://www.zdrowipolacy.pl/jak-skutecznie-odmlodzic-okolice-oczu/ - w gabinecie powinni Ci doradzić co będzie najlepsze.

doradcaonlineZepter

doradcaonlineZepter

Witaj, jaką pielęgnacji okolic oczu i twarzy stosujesz? Czy masz wrażliwą skórę? Czy borykasz się również z sińcami pod oczami?

61523 doradcaonlinezepter Kobieta, 34 lata, Jelenia Góra
~nelcia1

~nelcia1

na odmłodzenie to chyba jakieś zabiegi tylko są skuteczne, nie wiem czy kosmetyki coś pomogą ..

~mlodaa

~mlodaa

osobiscie uwazam ze jest masa ksometykow ktore poprawia kondycje naszej buzi i bedziemy czuc sie mlodziej i zdecydowanie lepiej :)

doradcaonlineZepter

doradcaonlineZepter

~nelcia1
na odmłodzenie to chyba jakieś zabiegi tylko są skuteczne, nie wiem czy kosmetyki coś pomogą ..
Na kondycje naszej skóry składa się wiele czynników. Tak jak na kondycje całego organizmu. Trzeba pamiętać o odpowiendniej diecie, czy nawadnianiu. Jeżeli do tego dodamy stosowanie naturalnych kosmetyków, bez zbędnych dodatków chemicznych , to nasza skóra odwdzięczy się ładnym wyglądem. pamiętaj,że odmłodzenie skóry to tak na prawdę jej odpowiednie nawilżenie na wewnętrznych poziomach skóry. Kosmetyki Zepter zapewnią Ci właśnie takie dzialanie

doradcaonlineZepter

doradcaonlineZepter

~mlodaa
osobiscie uwazam ze jest masa ksometykow ktore poprawia kondycje naszej buzi i bedziemy czuc sie mlodziej i zdecydowanie lepiej :)
Jakie masz na myśli? Czy zawierają parabeny ? Silikony? Czy występuje ryzyko alergii? Na jakich składnikach bazują?

~nelcia1

~nelcia1

doradcaonlineZepter
Na kondycje naszej skóry składa się wiele czynników. Tak jak na kondycje całego organizmu. Trzeba pamiętać o odpowiendniej diecie, czy nawadnianiu. Jeżeli do tego dodamy stosowanie naturalnych kosmetyków, bez zbędnych dodatków chemicznych , to nasza skóra odwdzięczy się ładnym wyglądem. pamiętaj,że odmłodzenie skóry to tak na prawdę jej odpowiednie nawilżenie na wewnętrznych poziomach skóry. Kosmetyki Zepter zapewnią Ci właśnie takie dzialanie

a to chemia nie będzie skuteczniejsza na odmłodzenie albo na usunięcie zmarszczek ?

~Mikra

~Mikra

@doradcaZepter a po jakim czasie po stosowaniu naturalnych kosmetyków można zauważyć poprawę?

@nelcia1 moim zdaniem takie zabiegi jak botoksy, kwasy i inne takie to najgorsze co możemy zafundować naszej cerze. To sama chemia więc jak coś naturalnego, jak skóra ma się dobrze i długotrwało czuć gdy jest "zalana" połową Mendelejewa?

~iga7

~iga7

@Mirka dlatego ja stawiam na naturalne rozwiazania, nie ma nic gorszego od tej straszne chemii, która jest we wszystkim.

~żaklinka

~żaklinka

Też miałam zmarszczki, do tego opadało mi powieki i wygladałam bardzo smutnie i sporo starzej mimo 40 lat. Pomogła plastyka powiek zrobiona w klinice dr Osucha. Nawet nie trzeba było wypełniac zmarszczek choc może za jakis czas.... na razie oczy i twarz po plastyce wyglądają kilka lat mniej