Skocz do zawartości
Forum

Botoks


Gość kirma

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo naturalny. Sama obawiałam się zaniku mimiki ,ale mimikę mam taka samą jak miałam przed zabiegiem, tylko po prostu nie marszcze się w danej okolicy twarzy. Nie mogłam wcześniej się patrzeć na lwią zmarszczke w okolicach czoła, bo sprawiała,ze mialam posępny wygląd. Aktualnie wszystko wygląda o wiele lepiej.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Ja nie do końca polecam i uważam, że botoks powinien być w zasadzie ostatecznością, bo są inne, równie skuteczne metody w walce ze zmarszczkami. Możecie poddać się chociażby zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Jaka jest różnica między tymi zabiegami? Kwas hialuronowy dobrze wypełnia zmarszczki, nawilża skórę i przede wszystkim nie paraliżuje nerwów. Podstawą jest jednak odpowiednia klinika medycyny estetycznej [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza
Gość Maristeula

No coż. Każdy musi samodzielnie zdecydować czy warto jest się wybrać na botoks czy nie. Sama jednak się zdecydowałam i absolutnie tutaj botoksu nie żałuję
twarz wyglada o wiele młodziej
nie mam brzydkich bruzd mimicznych jakie miałam wcześniej
Jak również i unikam konieczności wypełnienia bruzd kwasem hialuronowym w przyszłości....
Polecam zajrzeć sobie na stronę:
http://markemed.com.pl/jak-wyglada-zabieg-z-uzyciem-botoksu/

Opisane jest tutaj jak wygląda zabieg z użyciem botosku.

Odnośnik do komentarza
Gość Jadwigaxd22

Trwałość zabiegu zależy od wielu czynników. Napewno jest to organizm i jak on przyjmie botoks. Następny aspekt to preparaty. Według mnie najlepsze efekty daje zabieg na bazie takich składników www. Pamiętajcie, na zdrowiu nie można oszczędzać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...