Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Botoks

~kirma

~kirma

Któraś z Was może miała? Jak efekt w przypadku zmarszczek?

Czy jest naturalny?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~gomerke

~gomerke

Bardzo naturalny. Sama obawiałam się zaniku mimiki ,ale mimikę mam taka samą jak miałam przed zabiegiem, tylko po prostu nie marszcze się w danej okolicy twarzy. Nie mogłam wcześniej się patrzeć na lwią zmarszczke w okolicach czoła, bo sprawiała,ze mialam posępny wygląd. Aktualnie wszystko wygląda o wiele lepiej.
[reklama usunięta]

keladye

keladye

Ja nie do końca polecam i uważam, że botoks powinien być w zasadzie ostatecznością, bo są inne, równie skuteczne metody w walce ze zmarszczkami. Możecie poddać się chociażby zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Jaka jest różnica między tymi zabiegami? Kwas hialuronowy dobrze wypełnia zmarszczki, nawilża skórę i przede wszystkim nie paraliżuje nerwów. Podstawą jest jednak odpowiednia klinika medycyny estetycznej [reklama usunięta].

52833 keladye Mężczyzna, 30 lat, Wrocław
~Maristeula

~Maristeula

No coż. Każdy musi samodzielnie zdecydować czy warto jest się wybrać na botoks czy nie. Sama jednak się zdecydowałam i absolutnie tutaj botoksu nie żałuję
twarz wyglada o wiele młodziej
nie mam brzydkich bruzd mimicznych jakie miałam wcześniej
Jak również i unikam konieczności wypełnienia bruzd kwasem hialuronowym w przyszłości....
Polecam zajrzeć sobie na stronę:
http://markemed.com.pl/jak-wyglada-zabieg-z-uzyciem-botoksu/

Opisane jest tutaj jak wygląda zabieg z użyciem botosku.

~Jadwigaxd22

~Jadwigaxd22

Trwałość zabiegu zależy od wielu czynników. Napewno jest to organizm i jak on przyjmie botoks. Następny aspekt to preparaty. Według mnie najlepsze efekty daje zabieg na bazie takich składników www. Pamiętajcie, na zdrowiu nie można oszczędzać