Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Lifting twarzy hifu w Gdańsku

~mistle39

~mistle39

Cześć. Szukam opinii osób, które zdecydowały się na lifting twarzy urządzeniem hifu. Jak efekty? Czy zabieg jest bolesny?
Zastanawiam się nad nićmi liftingujacym a nad hifu. A moze można połączyć te dwa zabiegi?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~aga879

~aga879

Z tego co wiem to nie. Nie można łączyć tych dwóch zabiegów, bo można po pierwsze zniwelować efekty. Po drugie mogą być efekty niepożądane, tak wiec polecałabym Ci jednak zdecydować się na jedno albo na drugie.W przypadku hifu wybierz gabinet w którym mają dobre urządzenie, bo są różne i rożne urządzenia dają różne efekty. Najlepszym jest ultraformer III. W Gdańsku z tego co wiem to maja jedynie w clinica cosmetologica. Chociaż od kiedy sama robiłam zabieg pól roku temu to jednak trochę mogło się zmienić, tak więc możesz się sama dowiedzieć ;)

~mistle39

~mistle39

Dzięki za informację! Ale napisz mi tutaj trochę więcej! Czy bolało? I czy efekt się utrzymuje? Ogólnie po jakim czasie od zabiegu miałaś efekty? Bo z tego co słyszalam to chyba nie sa od razu po wykonaniu?

~aga879

~aga879

No nie. Pojawiają się tak od 3-4 tygodni bo skóra musi mieć czas na obkkurczenie się. Wszystko zależ od osoby. U mnie taki ostateczny efekt było widać dokładnie po miesiącu. Trochę obawiałam się, że skóra będzie wiotczała z czasem ale na razie jest ok. Podejrzewam, że przestanie tracić spręzystośc po roku. Czy bolało? Każdy ma swój próg bólu. Ogólnie mnie bardzo nie bolało chociaż nie mogę tutaj napisać, że zabieg był przyjemny bo nie był. Czułam tkliwość podczas wykonywania, potem skóra była trochę tkliwa po zabiegu. Ale ogólnie z dnia na dzień było lepiej.

~mistle39

~mistle39

Na jaką okolicę wykonywałaś? Jaki byl całościowy koszt? I czy nie żalujesz?

~aga879

~aga879

No co Ty, zdecydowanie nie żałuję bo twarz wygląda o jakieś 5 lat młodziej. I porónując sobie wczesniej to ile wydawałam na kremy do twarzy (które w zasadzie wcale na mnie nie działały) to różnica zdecydowanie jest! I to na plus! Kosztowało mnie to 3000 zł mniej wiecej ( już nie pamiętam dokładnie szczegółów) ale robiłam i policzki i podródek.

~Martyna_73

~Martyna_73

Cześć! Ostatnio zainteresowałam się właśnie HIFU i trochę o tym poczytałam, ale o ile nie wątpię w skuteczność takiego zabiegu, to nie wiem, czy będzie dla mnie dobry. Czy są jakieś przeciwwskazania? I jak wygląda sam zabieg - mógłby ktoś wyjaśnić?

~Milena_1

~Milena_1

Jakichś przeciwwskazań konkretnych nie ma. Oczywiście standardowo - ciąża, nowotwory i infekcje, ale to chyba jest wiadome. Najlepiej ten zabieg sprawdza się podobno u kobiet w okolicach 40. roku życia - tak mi powiedziano na darmowych konsultacjach w Clinice Cosmetologice. To jest w Gdańsku na Marii Skłodowskiej-Curie3
A sam zabieg jest naprawdę super. Twarz, uda czy co tam poddajesz zabiegowi jest smarowana takim żelem, a potem przykładają dyszę i czuć jakby podskórne ciepło. Może to być nieco niekomfortowe, ale za to efekty po tych kilku miesiącach są niesamowite.