Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Depilacja laserowa Gdynia

~Gerda34

~Gerda34

Witam na forum. Jestem wierną czytelniczką tak więc mam nadzieję, że otrzymam tutaj pomoc :) Mianowicie zastanawiam sie nad wydepilowaniem sobie laserowo całych nóg. Łydek oraz ud. Włosy mam ciemne a słyszałam, że takie ponoć są najlepsze do depilacji laserowej :P
Pytanie jednak gdzie się wybrać? Jeśli są tutaj dziewczyny z Gdyni albo z całego Trójmiasta to proszę bardzo o informacje gdzie się wybrac. Chciałabym skorzystać z dobrego lasera, jednocześnie nie chcę wydawać dużej fortuny na zabiegi.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Murielll

~Murielll

Faktycznie ciemne owłosienie jest o wiele lepiej łapane przez laser chociaz jak wybierzesz sie do nowoczesnego gabinetu to będą mieli tam równiez i lasery, które łapią delikatnejsze włoski. Te starszej generacji faktycznie jedynie łapią ciemne. Nie wiem tylko czy robienie zabiegów teraz jest dobre. Jest lato, słońce mocno świeci a skóry po depilacji nie powinno sie na nie wystawiać.

~Gerda34

~Gerda34

Wcale nie chcę iść teraz. Chciałabym wybrac sie na sesję zbaiegów jesienią tak aby nie musieć wystawiać nóg na słońce. Tyle,ze wolę zorientować się trochę wczęsniej :)

~kasiakasiunia

~kasiakasiunia

Zapisz się do gabinetu na Powstawnia Styczniowego, na tej stronie znajdziesz kontakt: http://depilacjavectus.pl/ . Nie wiem czy kojarzysz miejsce, ale znajduje się na Powstawnia Styczniowego. Depilowałam tam zimą pachy, aktualnie zbieram kaskę na to aby wydepilowac sobie całe nóżki. Jest naprawde ok jeśli chodzi o ceny, na miejscu masz darmową konsultację. No i mają tam najlepszy w Gdyni laser Vectus. Ogólnie pelna profeska, mają dobra renomę.

~Gerda34

~Gerda34

Dziękuję za namiary! Ogólnie to nie słysząłam o miejscu ale skoro piszesz, że jest bardzo profesjonalnie to przyjrzę mu się blizej. Cenowo jest ok, to mi odpowiada. Szczególnie jak kupuje się pakiet. Bo z tego co widziałam to niektore salony za jedną sesję chcą po 400-500 zł. A to dla mnie przesada. Co do samej konsultacji to muszę się do nich umowić wcześniej czy może być przed samym zabiegiem?

~kasiakasiunia

~kasiakasiunia

Noo... Faktycznie niekiedy jest drogo. I co najlepsze to cenia się tak a maja gorszej jakości lasery. Na przykład ipl, który laserem nie jest a jest to jedynie depilacja światłem i nie usuwa włosków na zawsze.Najwazniejsze aby wybrac się do miejsca, w którym mają lser diodowy a taki jest włąśnie palomar vectus ( najnowsza generacja). Ogólnie to wybrałam sie do nich przed samym zabiegiem. Miałam tam wykonana próbę na małej okolicy ciała. Dzięki temu mogli sprawdzić czy nie mam uczulenia (nie są częste, jednak zdarzają się jak w sumie na wszystko)

~pjenc

~pjenc

Może i czasem jest drogo, ale osobiście wolę zapłacić więcej, ale mieć pewność, że będzie to wykonane przez profesjonalistów i do tego na najnowszym sprzęcie. Ja mogę polecić CZS Damian, byłam zachwycona obsługą i jakością sprzętu.

~amelinna

~amelinna

Nigdy jeszcze nie byłam na depilacji, ale chciałabym się wybrać i zastanawiam sie pomiędzy light sheerem a vectusem. Mianowicie na całe uda i łydki. Zastanawiam się nad vectusem w clinica a nad light sheerem ( ale ten jak widziałam ma wiele gabinetów). Co będzie lepsze?I czy jak są pakiety zabiegów to czy jest możliwość negocjacji zniżek?

~xndn

~xndn

Vectus i light sheer są dośc podobne bo sa to oba lasery diodowe, ale vectus jest lepsza i nowszą wersją lasera diodowego. Aktualnie z tego co wiem to ma go jedynie clinica cosmetologica. Skuteczność dużo zależy od włosów ale vectus jest bezpieczniejszy od light sheer bo umozliwia pomiar barwnika w skórze, czego light sheer nie ma. Tak więc urządzenie może dostosować wiązkę do Twojej skóry. Dzięki temu zabieg mniej boli i nie ma ryzyka poparzeń. No i jako jedyny jest skuteczny w przypadku blond włosów i nawet rudych, z którymi light sheer raczej sobie nie poradzi. Co do ceny to jak kupujesz zestaw zabiegów to i tak masz sporą zniżkę. Jeden zabieg jest praktycznie w gratisie.

~ammelinna

~ammelinna

Dzięki :* W takim razie nie będe kombinowała i idę na vectus. Doradzisz mi jeszcze na ile przed zabiegiem powinnam zgolić włoski? Na dzień czy dwa przed zabiegiem?

~xndn

~xndn

Ja wybrałam się totalnie ,,łysa". Nie musisz mieć włosków aby maszyna mogła ocenić jakość Twojego włosa z tego co wiem. Ale jak pójdziesz z kilkudniowym odrostem to też tragedii nie będzie, bo jest możliwość ogolenia w gabinecie ( sama się nie dogoliłam w jednej okolicy bo zapomniałam ale nie stanowiło to problemu).