Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Suchy kaszel

~jernaka

~jernaka

co zamiast syropu na suchy kaszel u dziecka? Rece mi już opadają, kupiłam kilka syropów a córcia w ogóle ni chce ich pić, na siłę nie ma sensu bo zaraz zwraca, próbuję ię dostać do lekarza ale może znacie jakiś inne myki na kaszel suchy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

biedronek12

biedronek12

U nas Sinecod też się sprawdza wiec polecam może się sprawdzi też u Ciebie

59414 biedronek12 Mężczyzna, 29 lat, Zabrze
~Marinaki

~Marinaki

Dziewczyny, a co myślicie o nebulizatorze? Zastanawiam się na zakupem i nie wiem jaki będzie najlepszy dla dziecka? Chodzi o niespełna dwulatka.

Ekspert Healthin

Ekspert Healthin

Dzień dobry,
przed zakupem nebulizatora, wśród wielu dostępnych na rynku urządzeń warto zwrócić uwagę na następujące cechy: możliwość nebulizacji większości popularnych leków, cicha praca, bezpieczeństwo, mobilność oraz stosunek prędkości nebulizacji do wielkości depozycji substancji aktywnej w płucach, co pozwala nam określić efektywność pracy urządzenia.
Ze swojej strony polecam nebulizator membranowo-siateczkowy Air Pro, którego zaletą jest wysoka mobilność oraz wydajność pozwalająca na wykonanie stosunkowo krótkiego procesu inhalacji w niemalże każdych warunkach, bez względu na dostępność zasilania elektrycznego (dzięki niezależnemu źródłu zasilania). Ta cecha jest szczególnie ważna przy astmie, ponieważ dzięki niej, nebulizator Air Pro można nosić w torebce, teczce czy plecaku i korzystać z niego gdziekolwiek i kiedykolwiek jest to potrzebne. Aparat jest łatwy w obsłudze, cichy i poręczny, umożliwiając przeprowadzenie procesu nebulizacji pod różnym kątem, co szczególnie wydaje się być przydatnym u niemowląt i małych dzieci.
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam
Ekspert Air Pro

61478 ekspert-healthin Kobieta, 34 lata, Katowice