Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Jak pozbyć się trądziku?

Jess

Jess

od 116 roku zycia borykam się z trądzikiem..
Pryszcze hmm... nazwałabym to małymi guzkami pod skórą, które swędzzą i bolą.. próbowałam juz wielu specyfików domowych, antybiotkow, masci,kremow,nic nie pomaga.. co robić macie jakies sprawdzone sposoby na pozbycie się tego ?
Bardzo lubie siebie bez makijazu ale nie potrafie wyjsc bez niegoz domu poniewaz pryszcze sa tak brzydkie ze nie czuje sie dobrze bez nakladaniaa podkladu przed wyjsciem.

59991 jess Kobieta, 34 lata, Dublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Marastke

~Marastke

Nie wiem czy byłaś już u lekarza albo u kosmetologa, ale moim zdaniem jęsli widzisz, że samodzielne leczenie nie jest skuteczne, to nie ma co oszczedzać i jednak warto jest się wybrać. Aby specjalista powiedział Ci co z tym robić. Kosmetyki sklepowe potrafią tak poza tym zrobić o wiele wiecej szkody niz pożytku.
[reklama usunięta]

Izaaa

Izaaa

Powinien pomóc dobry dermatolog - czasem niestety kuracja z zewnątrz nie przynosi pożądanych efektów. Ja z resztą też długo walczyłam z trądzikiem i u mnie skóra znacznie lepiej wygląda od kiedy odstawiłam nabiał. Zostały mi drobne blizny, więc poszłam na zabieg http://newestetic.pl/zabieg/peeling/ i teraz nawet nie widać, że kiedykolwiek borykałam się z problemem

56835 izaaa Kobieta, 38 lat, Warszawa
~Wirlina

~Wirlina

Ograniczenie dotykania twarzy rękami oraz wyciskania pryszczy, wiem,ze jest to ogolnie trudne bo cięzko jest się do tego zmusić ale jednak warto jest spróbować....
Delikatna pielęgnacja oraz czytanie składków kosmetyków.
Zdrowa dieta
Ograniczenie stresu
Wyregulowanie hormonów

[reklama usunięta]

nesteria

nesteria

Skoro autorka wątku pisze, że używała maści i antybiotyków, to musiała chodzić z tym do lekarzy. Polecam poczytać o używaniu kwasów na trądzik - chodzi o ostrożność, żeby nie kupować w ciemno, tylko poznać przeciwwskazania przed ich używaniem. Ale osobiście nie znam lepszego sposobu na pozbycie się trądziku. Ja używam kwasu mlekowego punktowo i widzę błyskawiczną poprawę. Do tego porządne oczyszczanie twarzy i naprawdę szybko odczuje się różnicę.

60997 nesteria Kobieta, 30 lat, Warszawa
edzionka1972

edzionka1972

Osobiście mogę polecić Ci Klinikę Krajewski wykonują wiele nowoczesnych zabiegów na trądzik więc na pewno lekarz pomoże wybrać taki zabieg, który przyniesie najlepsze rezultaty :)

63886 edzionka1972 Kobieta, 47 lat, Warszawa
~izka01

~izka01

u mnie trądzik zniknął w sumie przy okazji; okazało się że belara którą mi ginekolog dobrał jako antykoncepcję, z powodzeniem też poprawia cerę, praktycznie wszystkie wypryski mi zniknęły; nie to że po pierwszym dniu wiadomo, ale po jakimś czasie to cera z dnia na dzień wyraźnie zaczęła się poprawiać.