Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Zapalenie pęcherza

~milamka

~milamka

Jestem w 22 tygodniu ciąży, dopadło mnie zapalenie pęcherza, mój lekarz dzisiaj nie pracuje, w przychodni nie ma już numerków, a wolę uniknąć soru czy nocnej opieki medycznej. Jest coś bezpiecznego bez recepty, co mogłabym kupić na już i od razu zacząć stosować, znaim się wykończę. Biegam co chwilę do toalety, z trudem wyciskam z siebie kilka kropelek i tak co chwilę :/

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kelrka

~kelrka

chyba w ciązy nie ma takich na 100% bezpieczny leków, ja brałam urofuraginum max ale to po konsultaccji z lekarzem, bo już nie dawałam rady, tez tak jak ty chodizlam na kilk akropli siku do toalety co chwile, piekło na maksa, a takie infekcje tez nie są obojętne dla dla dziecka, musisz iść do lekarza

~harmony

~harmony

Akurat urofuraginum jest bezpieczne w 2 trymestrze, w 1 nie wolno go brać, a w 3 trzeba sie skonsultować z lekarzem. Mi lekarz zapisał ten lek jak byłam jakoś w połowie ciąży, szybko pomógł i już do końca infekcja nie wróciła.

~martyknka29

~martyknka29

Mi bardzo pomaga żurawina. Zakwasza mocz, bo ma bardzo dużo witaminy C.
[reklama usunięta]

~metryczna

~metryczna

ja w ciazy jak mialam taki problem to bralam zurawine w tabletkach i pilam sok z zurawiny a z lekow nie bralam nic bez konsultacji z lekarzem. pojechalam tez do laboratorium diagnostyka na badanie moczu i posiew a na drugi dzien jak byly pierwsze wyniki online zapisalam sie do lekarza po leki

~Wioolaa

~Wioolaa

Żuiawina działa u mnie świetnie. Zakwasza mocz i bakterie się nie mogą rozwijać.

~Aśkaaaa

~Aśkaaaa

Zgadzam sie, że żurawina jest najlepsza. Kupowałam sok z żurawiny w [reklama usunięta]. Bardziej mi taka forma odpowiadała od tabletek. Poza ciążą sprawdzają się herbatki ziołowe z kwiatem lipy, pokrzywą, jałowcem, itd.

alina444

alina444

Domowe sposoby to tylko na chwilę na złagodzenie dolegliwości. ja się przekonałam, że takiego zapalenia nie można nigdy lekceważyć. Leczę się teraz w szpitalu [reklama usunięta] w Warszawie, urologiczny jest typowo. Miałam guza na pęcherzu tylko tyle powiem, objawiał się wiecznym parciem na mocz, uznawanym za infekcje...

58479 alina444 Kobieta, 46 lat, Warszawa