Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Naturalne kosmetyki, co polecacie?

~Mozajka

~Mozajka

Tyle się teraz mówi o naturalnych kosmetykach. Ale pytanie jakie kosmetyki są warte zakupu? Coś możecie polecić? Bo mi ostatnio wpadł w ręce sklep ZieloneWarkocze.pl z kosmetykami naturalnymi z Rosji. Gdzieś czytałam, że są na prawdę fajne. Ktoś z Was z nich korzysta może?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~monia1234567

~monia1234567

Organic Life S.A. to polski producent kosmetyków naturalnych. Produkty Organic Life wyróżniają się bardzo wysokimi stężeniami organicznych wyciągów roślinnych. Zaopatruje się tylko u producentów słynących z najlepszej jakości surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, aby zapewnić najwyższą jakość substancji aktywnych. Wszystkie używane składniki posiadają odpowiednie certyfikaty, rozpoznawalne na całym świecie tj. EcoCert. Laboratorium tworzy kosmetyki w sposób bardzo przemyślany, kładąc bardzo duży nacisk na synergiczne działanie składników, dzięki czemu produkty są wyjątkowo skuteczne.
Polecam! https://pl063955.organiclife.com.pl/shop.html

~pannanna

~pannanna

Jako że Święta bliziutko to oczywiście rozglądałam się za prezentami i odkryłam bardzo fajne olejki eteryczne z Damai, mają wiele zastosowań także jako prezent na przykład dla mamy sprawdzą się świetnie, sama zamówiłam sobie imbirowy bo podobno pomaga zwalczać infekcje