Skocz do zawartości
Forum

Gdzie na depilację laserową w Gdańsku


Gość itrks

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny podjęłam ostatecznie decyzję. Wybieram się na depilację laserową :) Doradzicie gdzie w Gdańsku warto jest się zapisać? I na jaki konkretnie laser? Bo widziałam kilka gruponów i wyglądaly na fajne . Tylko czy taki laser za 30 zł jest skuteczny?

Odnośnik do komentarza
Gość monika2345

To nie będzie depilacja laserowa ! za 30 zł bedziesz miała zabieg iplt a to nie jest laser tylko tak mówią o tym aby namowić innych. Tak wiec trzeba na to uważac. A potem taka kobitka wyjdzie niezadowolona z gabinetu i wszędize na prawo ilewo rozpowiada jaka to depilacja laserowa jest nieskuteczna i że włoski odrasają. A mogą nie odrastać tylko trzeba wybrać dobry laser a nie depilację światłem ( bo własnie tym ipl jest). W Gdańsku poszukaj gdzie mają light sheer, a najlepiej palomar vectus. Głowica nie jest duża i laser jest nakierunkowany wyłacznie na włoska tak więc jest to o wiele skuteczniejsze. Jestem z Gdańska i tutaj Vectus ma jedynie clinica cosmetologica na Skłodowskiej.

Odnośnik do komentarza
Gość monika2345

Od ipl tak ale już od zwykłego light sheer nie tak dużo. A przynajmniej idziesz na depilację która na pewno CI usunie włoski i nie zostawi żadnych za soba...Przy pakiecie jest poza tym o wiele taniej. Sama płaciłam 8 stówek za pachy bo wystarczyly u mnie tylko 4 zabiegi ( chociaz nastawiałam się nap oczątku na 6 zabiegów bo wcale nie mam takich ciemnych włosków). No jestem bardzo zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

E to nie jest tak drogo. Myslałamze jeden zabieg będzie kosztowal z 3-4 sstówki ale 200 zł mogę zapłacić :) Jeszcze zastanawiam sie kiedy się zapisać bo najchętniej to bym zaczeła chodzic już teraz.Napisz mi jeszcze czy Cię bolało? I to wykonuje lekarz?

Odnośnik do komentarza
Gość monika2345

Teraz to nie. Nie polecam :( Najlepiej poczekaj do września. No chyba,że będziesz się cała zasłaniała. Jak chodzisz na depilację to potem nie można wystawiać tej skóry na słónce bo tojest niezdrowe. Skóra jest wrazliwa po zabiegu. Mnie nie bolało, z kolei kolezankę troszkę tak wec to zalezy od osoby. W clinica cosmetologica zabieg wyoknywała pani kosmetolog co było dla mnnie baredzo wazne. Nie chciałam wybierać się do jakiegoś gabinetu w którym zabieg wykonywałaby jakas kosmetyczka po kursie. Tutaj miałam przynajmniej pewnosć,ze zabieg jest wykonany przez osobę ogarnięta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...