Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Co kupuje się teraz małym dzieciom na urodziny?

sweetnotka

sweetnotka

Może temat wydaje się prosty ale po spedzeniu 3 dni w internecie uważam że mnie przerasta. Mam chrześniaka, 3 lata i zblizajasie urodziny. Po prostu totalnie nie wiem co mu kupić. Wczesniej brało sie grzechotki itd ale juztroche podrósł wiec trzeba sie bardziej postarać. Pomóżcie prosze.

55428 sweetnotka Kobieta, 31 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

rotunda

rotunda

Teraz za dzieciakami nie trafisz dlatego daje zwykle pieniadze. Nie wazne czy 2 czy 5 lat zawsze daje kase i mam swiety spokój. A do tego taki prezent kazdy lubi i dobrze wspomina ciotke :)

49575 rotunda Kobieta, 38 lat, Polska
dumnyojciec

dumnyojciec

Też pomysł :P. Moim zdaniem prezent to ma byc prezent i tyle. Jesli szukasz ciekawych inspiracji a przede wszystkim jakości z górnej półki w dobrej cenie to polecam sklep Zielone Zabawki gdzie kupuje prezenty dla swoich pociech. W sprzedaży mają takie rzeczy jakich dziś nigdzie indziej nie znajdziesz – klasyczny, porządny sklep z zabawkami z moich lat dziecięcych :)

41200 dumnyojciec Mężczyzna, 31 lat, Warszawa
sweetnotka

sweetnotka

Już lepiej, coś tam już wybrałam :). Ostatnie pytanko jak z bezpieczeństwem bo nie znam tych producentów a jesli farby bedatrujace to mnie siostra rozkatrupi.

lderta

lderta

Co ci zrobi? :P Rozkatrupi? :DDD Zabawki są bezpieczne, atestowane można bez obaw dawać dzieciakom do zabawy :)

45315 lderta Kobieta, 35 lat, Wawa
sweetnotka

sweetnotka

Tak sie u was nie mowi :)? Skoro tak to dzięki za pomoc. Znalazłam dwie ładne figurki, mam nadzieje ze siespodobaja.

AnetkaDz87

AnetkaDz87

Najlepiej jest teraz kupować zabawki, gry edukacyjne moim zdaniem. Jest tego dużo, można tym dziecko zaciekawić, czegoś nowego się zawsze nauczy :)

57989 anetkadz87 Kobieta, 31 lat, Wrocław
etie

etie

Jeśli chrześniak ma dopiero 3 lata to przygoda z prezentami dopiero się zaczyna:) Na szczęście jest olbrzymi wybór dla tego przedziału wiekowego. Możesz mu kupić zestaw play doh, zabawkę do uprawiania sportu (mini golf lub bramkę z piłką nożną), wszelkie większe klocki, a już na pewno każdy chłopiec marzy o zdalnie sterowanym samochodzie. Sprawdź np. Chicco Bobby RC, który może przeskakiwać ponad przeszkodami, ponieważ ma duże terenowe koła. Można nim jeździć na każdej nawierzchni również na dworze, dziecko steruje pilotem w kształcie kierownicy, naśladując tatę za kółkiem:)

24105 etie Kobieta, 33 lata, Warszawa
Romka_jagiellonka

Romka_jagiellonka

Każde dziecko chyba uwielbia LEGO. Skoro Twój chrześniak ma dopiero 3 latka to proponuję Duplo. Duże elementy, więc ich nie połknie i będzie trudniej zgubić :D

58660 romka-jagiellonka Kobieta, 29 lat, Gdynia