Skocz do zawartości
Forum

środki na erekcję


Gość alexx67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę tutaj w imieniiu męża Nie chce wybrać się do lekarza. Powiedział, że na pewno nie pójdzie. Tak wieć szukamy dla niego jakich środków, ktore mają rzeczywiste działanie Wiem,że reklama w telewizji to jedno a działanie to drugie. Tak więc czy możecie polecić coś co naprawdę zadziała? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Oj jest ich kilka. Mój mąż również miał takie problemy. Początkowo wybrał się do urologa i ten przypisał mu sildenafil. Jest to środek na receptę ( zamiennik viagry). Jednak źle się po tym czuł. Bolała go głowa, miał problemy z ciśnieniem bo mu spadało i tym samym przestał się cieszyć z sesu. Potem na drugi rzut poszły właśnie srodki z L argininą, lekarz mówil ,ze w sumie mógł od razu je przypisać. Na początkku brał potency therapy, teraz bierze cum on ( i ten jest w jego przypadku najbardziej skuteczny).

Odnośnik do komentarza

groskol nie wiem czy tu wpada ale może ja pomogę, na pewno jak chcesz żeby maxon zadziałał to jest konieczna stymulacja ale myslę, że dobry seks to zawsze jakiejś gry wstępnej wymaga 😉 więc to nie powinno być poblemem Co do namawiania męża, myślę, że trzeba po prostu porozmawiać, powiedzieć szczerze co ci nie odpowiada i jak on to widzi i może popowiedziec takie rozwiazanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...