Skocz do zawartości
Forum

Twardy, wzdęty brzuch


Rekomendowane odpowiedzi

witam od jakiegos miesiąca borykam sie z pewnym problemem, jestem osobą szczupłą której brzuch zawsze był płaski lecz jakis czas temu nagle stał się nadęty i twardy głównie poniżej linii pępka, wygląda jak 3 lub 4 miesieczny brzuszek ciązowy, dodam że mam regularny okres wiec ciąza nie jest możliwa, czy powinnam udać się z tym do lekarza jeśli tak to do jakiego? i co moze byc tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza

barbaraaaa dół brzucha wskazuje na jelita tez tak miałam po zimie zrobiłam wszystkie możliwe badania i nic nie wykazały diagnoza lekarza była taka: za mało ruchu i powiem szczerze że jak zaczęłam więcej sie ruszać teraz latem to wiadomo praca w ogrodzie itp. to te dolegliwości jakby znikły ale myślę ze powinnaś udać sie z tym do lekarza zrobić USG czy to czasem nie woreczek żółciowy

Odnośnik do komentarza

Podbijam, mam ten sam problem. Jestem na diecie, odżywiam się zdrowo, dużo warzyw i owoców, ale to chyba powoduje u mnie wzdęcia. Czytałam, że jak się przyzwyczaję do większej ilości błonnika w diecie to problem minie, ale tymczasem jak ja mam funkcjonować? Spodnie mi się nie dopinają. Są na to jakieś leki bez recepty?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...