Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

modelowanie ciała

Odpowiedzi znajdują się poniżej

joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne mogą wspomagać efekty uzyskane przez dietę oraz ćwiczenia. Oczywiście pamiętajmy o tym, że one same w sobie nie zlikwidują nadmiaru tłuszczyku czy cellulitu.

27554 joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa
joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

Margeritka
ja nie jestem przekonana do tych zabiegów:) a jakie konkretnie masz na myśli?

Zabiegi za pomocą, których możemy modelować obwody ciała bądź też zredukować cellulit to między innymi:
-endermologia,
-karboksyterapia,
-kriolipoliza,
-masaż bańką chińską.

27554 joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa
~nedka

~nedka

Dziewczyny a czy są jakieś kosmetyki na cellulit, które szczególnie byście poleciłi? chciałabym kupić sobie coś porządnego co rzeczywiscie zmniejszy obwód ud. Bo już nie mogę się po prostu na nie patrzeć :(

~beatkakkr

~beatkakkr

Vialise. Jest to serum na cellulit. NIe tanie,z wyższej pólki ale naprawdę skuteczne.
Bardzo fajny kosmetyk, który wyraźnie poporawia wygląd skóry. Ładnie się wchłania, zapach nie jest inwazyjny. Delikatny tak więc mi się podoba Po dwóch tygodniach regularnego stosowania powinnaś widzieć już o wiele lepsze napięcie ud i pośladków. Nie miałam wielkiego cellulitu, ale z tym małym sobie ładnie poradził. Zawsze do niego wracam jak widzę jakieś pierwsze objawy cellulitu.

~zosiczka

~zosiczka

ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia, zbilansowana dieta i dobra suplementacja, mi pomaga suplement BigUp na ujędrnianie i likwidacje cellulitu, a ćwiczę brazylijskie pośladki

BeataK87

BeataK87

Medycyna estetyczna potrafi zdziałać z naszą figurą cuda, jednak jeśli nie zmienimy nic w swoim stylu życia poza wyglądem to na dłuższa metę się nie sprawdzi. Najpierw należy zaczać uprawiać aktywność fizyczną i zacząc pilnować diety. Im więcej uwagi przyłoży się do ćwiczeń i diety tym lepsze rezultaty się osiągnie. Skoro innym się udało to czemu nie nam? Odpowiem im nie brakło determinacji.

54695 beatak87 Kobieta, 28 lat, Szczecin