Skocz do zawartości
Forum

Do kogo w Warszawie z kurzajkami?


Gość weronka1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weronka1234

Czy tam brodawkami, nazewnictwo może być różne.Córka nabawiła się tego jakiś czas temu .Oczywiście pobiegłyśmy szybko do rodzinnego. Przypisał nam specjalny lakierek, który miał działać ale była to jedynie strata pieniędzy ponieważ nie dał żadnego efektu.
Okazało się,że kurzajki przeniosły się na drugą stopę. Na jednej ma dwie, na drugiej jedną
Już się zastanawiam czy nie wybrać się do kogoś prywatnie. Może macie namiary na kogoś z Warszawy?

Odnośnik do komentarza

Z lekami jest ten problem,że na jednego działają a na jednego nie działają. Sama radziłabym Ci abyś wybrała sie z córką na zabieg kriochirurgii Jest to bezbolesne a pozbędziecie się kurzajek raz na zawsze.
Moja córka również to miała i lekarz doradziła nam własnie tan zabieg. W Warszawie wykonują na Wyszyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Gość weronka1234

Na czym dokładnie polega ten zabieg ? Czy córka wytrzyma na nim? Nie będzie się tego bała?
I ile to mniej więcej kosztuje? I tak strasznie dużo wydałam na leki jak do tej pory ( jeden lakierek kosztował mnie prawie 140 zł - aż oczy zrobiłam w aptece jak mi powiedzieli tam cenę środka ! ).

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, na pewno mała sobie da radę szczególnie,ze wcale to nie boli. Nie musisz się praktycznie o nic martwić. Moja była bardzo dzielna. Może nawet dzielniejsza niż mamuśka. Poza tym warto byłoby dziecko czymś jednak przekupić. Obiecaj małej,że na przykład jak będzie grzeczna to dostanie w prezencie lalkę. To działa.
Zabieg kosztuje 50 zł za jedną kurzajkę.

Odnośnik do komentarza

Tak. Powiem Ci jeszcze,że pani Katrzyna łapie z dzieckiem bardzo dobry kontakt tak więc córka zupełnie się nie bała.
Możesz sobie wpisać jej imię i nazwisko w google to pokaże Ci się jej strona www.
Tutaj masz natomiast nr tel: (22) 225-00-20

Odnośnik do komentarza

Może jeszcze spróbuj pozbyć się tej kurzajki w domu? Nie ma co stresować dziecka wizytą u lekarza. Mojej córce wyskoczyła kurzajka na palcu i chcemy ją sami usunąć. Są przecież w aptekach leki które wymrażają kurzajki i naprawdę lepiej zająć się tym samodzielnie. Moja córka panicznie boi się lekarzy:/

Odnośnik do komentarza

Kurzajka mi się raz w życiu przydarzała i to w zasadzie jakoś na dniach. Usuwałam za pomocą wymrażania. Koleżanka mi poleciła specjalny środek, który krioterapią traktuje wirusa – WARTIX się nazywa dokładnie. Łatwa i wygodna aplikacja, szybki efekt.

Odnośnik do komentarza
Gość kaczmamerke

Polecam zapisanie się do tego gabinetu dermatologicznego w Warszawie https://ursynow-ame.pl/
Ostatnio usuwałam tam kurzajkę. Pani Doktor u której byłam jest bardzo rzetelnym i kompetentnym lekarzem.Delikatna podczas badania.Na wszystkie pytania odpowiada prostymi słowami.Wchodząc do gabinetu stres gdzieś mija.

Samo usunięcie bardzo skuteczne, nic sie nie odnawia. Wcześniej próbowałam usuwać wieloma domowymi sposobami jednak nie były skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...