Skocz do zawartości
Forum

Jaki antyperspirant jest najlepszy?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ja używałam kiedyś z adidasa taki biały z niebieską nakrętką nazywał się adidas fresh for women. Byłam z niego mega zadowolona bo jak się posmarowałam rano, cały dzień w pracy, po południu wybierałam się biegać i jak wracałam z biegów to nadal czułam zapach dezodorantu. Ale od dłuższego czasu nie mogę go nigdzie znaleźć. Próbowałam wielu i z nivea i z dove ale żaden mi nie odpowiadał. Ostatnio używam garniera mineral invisible z różową nakrętką i też daje radę.

Odnośnik do komentarza

kochana mam ten sam problem co ty - używałam blokerów, naturalnych składników, wszystkich rodzajów antyperspirantów, u lekarza byłam i co - nic nie pomoże taka moja natura i jedyne co to mogę sobie wstrzyknąć pod pachy i powinno to zablokować na jakiś czas wydzielanie potu ale sorki mnie na to nie stać

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Zwróć uwagę na skład INCI antyperspirantu. Jeżeli już na drugim miejscu znajduje się składnik Aluminum Chlorohydrate i dodatkowo produkt zawiera także składnik Aluminum Sesquichlorohydrate - to na pewno odczujesz skuteczność jego działania. Niestety wiele antyperspirantów posiada w składzie jedynie jedną z tych substancji hamujących wydzielanie potu. Stąd też obserwujemy ich słabsze działanie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zależy nam na skutecznym antyperspirancie to zwróccie uwagę na jego skład wg INCI (znajduje się na opakowaniu produktu). Jeśli na początku listy składników widoczne są dwie substancie, takie jak Aluminum Chlorohydrate oraz Aluminum Sesquichlorohydrate, to antyperspirant będzie mocniejszy. Warto zwracać na to uwagę, ponieważ wiele spośród dostępnych na rynku antyperspirantów zawiera tylko jeden z tych składników.

Odnośnik do komentarza

Ja od zawsze praktycznie używam Rexony. W kulce chociaż ostatnio przerzuciłam się również na spray. Są skuteczne a jednocześnie mają bardzo ładne zapachy. Fajna jest ta seria dla młodych dziewczyn ( szczególnie rexona w kolorze różowym). Zamawiam przez internet,tutaj:
http://www.superkoszyk.pl/marka/rexona.html - jest o wiele taniej.

Nie jestem natomiast przekonana do blokerów. Były już badania,że nie jest to odpowiednie dla naszego zdrowia.

Odnośnik do komentarza

To, że dany antyperspirant jest odbierany jako skuteczny dla danej osoby wcale nie oznacza, że będzie dobry dla innej. Niestety zanim znajdziemy ten odpowiedni dla nas kosmetyk na nadmierną potliwość trzeba będzie trochę poszukać. Tak jak wcześniej wspomniałam, warto zwracać uwagę na skład poszczególnych środków antyperspiracyjnych.

Odnośnik do komentarza

Dezodorant naturalny HB - diametralna różnica i ogólnie kosmetyk, który daje na długo święty spokój. W moim przypadku to robi to fajną zmianę, bo jednak kiepski zapach się nie pojawia, przeciwnie - ten zapach jest bardzo przyjemny.

Odnośnik do komentarza

Nie używam antyperspirantów, jeszcze nie znalazłam takiego, który w swoim składzie nie miałby jakichkolwiek związków aluminium, które są bardzo szkodliwe. Potwierdzone jest zwiększone ryzyko wystąpienia choroby Alzheimera u osób, które miały w mózgu złogi aluminium. Niestety gdy używamy tego typu kosmetyków, to metale takie jak aluminium przedostają się do naszego organizmu przez skórę do krwioobiegu i wędrują m. in. do mózgu.

Odnośnik do komentarza

Sama niedawno kupiłam ałun - bryłkę oszlifowanej soli, która ma wymiary normalnego antyperspirantu, bo czytałam dużo dobrego o nim, że świetnie ogranicza nadmierne pocenie. Próbuję już od jakichś dwóch tygodniu i jestem bardzo zadowolona. Co prawda bez zmoczenia go wodą nie jest możliwe jego użycie, ale to jedyna niewygoda tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...