Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Jaki antyperspirant jest najlepszy?

gwiazdka0

gwiazdka0

Ja ogólnie mam straszny problem ostatnio strasznie się pocę :( i żaden antyperspirant nie działa i nie wiem już jaki użyć aby był odpowiedni:( Doradźcie coś proszę?

40353 gwiazdka0 Kobieta, 36 lat, Gdańsk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

nie wiem, co ci polecić, ja używam nivea i jestem zadowolona, jeśli masz większy problem z potliwością, może warto wybrać się do dermatoga, może lekarz coś poleci albo do apteki po jakiś dezodorant z apteki?

--

http://www.rodzicenaczasie.pl/ http://www.suwaczki.com/tickers/3i49vcqgt21lddp7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h7fbnc5wv.png

27583 margeritka Kobieta, 32 lata, Lublin
gwiazdka0

gwiazdka0

hmmm. Ogólnie chodzę do dermatologa bo mam łuszczycę i muszę co jakiś czas chodzić na kontrolę. ale teraz mam dopiero za pół roku .... ale jak będzie tak dalej to będę musiała szybciej się wybrać :( A z apteki słyszałaś może o jakimś dobrym ?

40353 gwiazdka0 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
~olica

~olica

Ja kupiłam sobie na próbę garnier neo, antyperspirant w suchym kremie, akurat w Naturze jest promocja. No i muszę przyznać, że daje radę :) I jako jeden z niewielu, nie podrażnia mi skóry pod pachami.

dominika25

dominika25

Cześć ja używałam kiedyś z adidasa taki biały z niebieską nakrętką nazywał się adidas fresh for women. Byłam z niego mega zadowolona bo jak się posmarowałam rano, cały dzień w pracy, po południu wybierałam się biegać i jak wracałam z biegów to nadal czułam zapach dezodorantu. Ale od dłuższego czasu nie mogę go nigdzie znaleźć. Próbowałam wielu i z nivea i z dove ale żaden mi nie odpowiadał. Ostatnio używam garniera mineral invisible z różową nakrętką i też daje radę.

41573 dominika25 Kobieta, 32 lata, szczawnica
Ulla

Ulla

kochana mam ten sam problem co ty - używałam blokerów, naturalnych składników, wszystkich rodzajów antyperspirantów, u lekarza byłam i co - nic nie pomoże taka moja natura i jedyne co to mogę sobie wstrzyknąć pod pachy i powinno to zablokować na jakiś czas wydzielanie potu ale sorki mnie na to nie stać

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 38 lat, Jaworzno
aagnieszkaa1

aagnieszkaa1

U mnie również sprawdza się Nivea. Ja mam bardzo wrażliwą skórę pod pachami i tylko Nivea mnie nie podrażnia. A antyperspiranty w sprayu u mnie odpadają- podrażnienie gwarantowane ;(

35070 aagnieszkaa1 Kobieta, 29 lat, Kańczuga
muchomor

muchomor

Kobiety mają prościej, bo jeśli któraś bardzo się poci, to może kupić antyperspirant dla mężczyzn, gorzej mężczyźni, bo jeśli któryś ma z tym duży problem, to nawet w aptece nie zwsze pomogą. Ja używam garniera w kulce, bardzo dobry.

42676 muchomor Mężczyzna, 35 lat, Warszawa
joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

Zwróć uwagę na skład INCI antyperspirantu. Jeżeli już na drugim miejscu znajduje się składnik Aluminum Chlorohydrate i dodatkowo produkt zawiera także składnik Aluminum Sesquichlorohydrate - to na pewno odczujesz skuteczność jego działania. Niestety wiele antyperspirantów posiada w składzie jedynie jedną z tych substancji hamujących wydzielanie potu. Stąd też obserwujemy ich słabsze działanie.

27554 joanna-hirszler Kobieta, 31 lat, Warszawa