Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Mam problem z trądzikiem

~remik007

~remik007

Hej, mam na tworzy pełno czerwonych krost. Czy możecie mi coś polecić żeby szybko je usunąć? Z góry mówię, że interesują mnie tylko specyfiki apteczne.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

danuta2

danuta2

Zadbałam o odpowiednią dietę,bogatą w warzywa i owoce.Oczyszczam twarz żelem i tonikiem antybakteryjnym.Twarz wycieram w ręcznik papierowym i wizyta u kosmetyczki raz w miesiącu.Natomiast bardzo dobrym kremem na blizny jest Acnederm.Poza tym piję dużo wody.

40067 danuta2 Kobieta, 31 lat, Wrocław
anaaa

anaaa

ja też polecam wizytę u dermatologa dobierze odpowiednie leczenie.. sama w końcu się wybrałam bo domowe sposoby nie dawały sobie rady :)

39877 anaaa Kobieta, 36 lat, Polska
~pannamigotka

~pannamigotka

Zdrowa dieta przede wszystkim! A ze specyfików aptecznych to ja używam curiosinu i u mnie się bardzo fajnie sprawdza.

psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

remik007, jeżeli masz problemy z trądzikiem, udaj się do lekarza dermatologa. On na pewno dobierze Ci odpowiednie leki, kremy itd. Pamiętam, że kiedy ja byłam w wieku dojrzewania, również miałam trądzik i przeżywałam każdą krostkę. ;) Stosowałam różne maści, myłam twarz specjalnym żelem, miałam nawet specjalnie robiony w aptece tonik dla mojej twarzy i też to pomagało, ale tylko na trochę. Po okresie dorastania problemy z cerą ustały i wszystko się unormowało. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie podobnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
~wandziak334

~wandziak334

Tylko teraz trafić na dobrego dermatologa to też nie jest łatwo. Ja już drugi rok jakies antybiotyki biorę, co chwilę inne i nie dobrali mi odpowiednich. Co na blizny po trądziku stosować? Trądzik to jeden problem, to co po nim zostaje to drugi.

~Anonimka25

~Anonimka25

mi zawsze pomagał curiosin. nie drogi i dostępny bez recepty.

trybik

trybik

Ja również polecam wybrać się do dermatologa. Na pewno Ci pomoże. Powodzenia.

--

moje szambo jest skuteczne

40381 trybik Mężczyzna, 32 lata, Częstochowa