Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Modelowanie sylwetki

~soniak

~soniak

jaki zabieg - bezinwazyjny najlepiej - możecie polecić któy będzie działał jak lifting - ujędrniał wybrane partie ciała? potrzebuję zdecydować się na coś ,ale im więcej ofert przeglądam to tym bardziej nie mogę się zdecydować....jest tego po prostu za dużo...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

Mam nadzieje, że nasza pani ekspert kosmetyczna poleci ci coś dobrego, rozpiętość cenowa tych zabiegów też jest różna, więc na pewno trzeba to przemyśleć

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

Efekt wymodelowania sylwetki uzyskasz dzięki masażowi próżniowemu. Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia wyposażonego w głowicę z rolkami masującymi, która zasysa fałd skóry. Po serii zabiegów wygładzone zostają kontury ciała, a cellulit staje się mniej widoczny. Oczywiście warto pamiętać o aktywności fizycznej i zdrowym odżywianiu ;)

27554 joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
~remille

~remille

Dziewczyny ja również biorę pod uwagę jakiś zabieg tego typu. Mam problemy z grubym brzuchem po ciąży. Probowałam to zrzucić na siłowni. Zawsze miałam skłonności do tycia w tych okolicach ale teraz to jest jakaś masakra. Wygladam jakbym była w ciaży i co najgorsze raz mi gościo ustąpił miejsca w autobusie.Siadłam i normalnie mi się płakać chciało. Może polecicie coś w okolicach Trójmiasta?

~annakwiater

~annakwiater

Ile jesteś po porodzie? Pytam się bo czasami organizm potrzebuje czasu na to aby dojść do siebie. Ciało kobiety nie wyglada tak jak w czasopismach. To jedynie modelki wracają na wybieg na tydzień po porodzie. Polecam rownież wprowadzenie lekkiej diety. Z zabiegów jest bardo fajna endermologia na brzuch. Jest to rodzaj masażu. Ponoć jeszcze fajna jest karboksyterapia chociaż ja akurat nie miałam ( wystarczyła mi endermologia). Gdansk Ci odpowiada? Bo ja tam robiłam zabiegi.

~remille

~remille

Już ro kpo porodzie :( Tak więc wszystko powinno się unormować. Tak jak pisalam mam ćwiczenia, śmigam sobie 3 razy w tygodniu na siłownię, wiecej nie mogę bo mam dzieci.Odżywiam się zdrowo. Jestem z Gdyni ale mam autko tak więc mogę się zapisać praktycznie wszędzie. Dojade.

~annakwiater

~annakwiater

Zastanawiałaś sie nad jakimś konkretnym zabiegiem? Jeśli nie wiesz na co iść to zapisz sie do kliniki na Skłodowskiej : wymodelujsylwetke.pl/zabiegi - zabiegów maja tam sporo. W pakietach nie jest tak drogo. Tam właśnie robilam endermologię W sumie to wiem co czujesz. Wszyscy strzelają głupimi frazesami.Ćwicz oraz stosuj diete Gdyby to było takie proste to kazdy by chodził ładny i szczupły.

~remille

~remille

No dokładnie.W sume jeszcze nie wiem na co się zapisać. Liczyłam własnie tutaj na jakieś informacje. Na pewno nie chce niczego co byłoby inwazyjne. Odpaaja jakiekolwiek operace . Mam igłofobię

~annakwiater

~annakwiater

W takim razie karboksyterapia nie jest dla Ciebie. Równiez nie chciałam się na to zapisać, ale moja znajoma byla i mówila ,że efekty są bardzo fajne.Weź sie zattanów natomiast nad ta endermologią. Naprawdę fajne,efekty są bardzo dobre.

malutka1

malutka1

~remille
Na pewno nie chce niczego co byłoby inwazyjne. Odpaaja jakiekolwiek operace . Mam igłofobię

Niestety te najbardziej inwazyjne są najbardziej skuteczne. Ja ze względów medycznych nie mogę korzystać z tych inwazyjnych więc też chętnie podepnę się w poszukiwania tych mniej wymagających metod.

35505 malutka1 Kobieta, 41 lat, Rzeszów
Aleksandra Kosmetolog

Aleksandra Kosmetolog

Do najbardziej nieinwazyjnych zabiegów należą endermologia oraz icoone. Pierwsze efekty widoczne są już po wykonaniu pierwszego zabiegu, jednakże ostateczne rezultaty będą widoczne po wykonaniu całej serii. W niektórych wypadkach po zakończeniu serii zaleca się wykonywanie jednego zabiegu miesięcznie dla podtrzymania efektów. W rezultacie przeprowadzenia całej serii zabiegów, uzyskać można redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Poprawia się krążenie krwi i limfy. Skóra staje się bardziej jędrna i lepiej dotleniona. Zredukowane zostają również blizny.

60493 aleksandra-kosmetolog Kobieta, 26 lat, Gdańsk