Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Kremy do twarzy i ciała

Margeritka

Margeritka

Od pewnego czasu używam kremu Bielenda do twarzy (color control), mam zielony i jest super, zastanawiam się nad kupieniem z tej samej firmy balsamu do ciała, może ktoś używał, jak efekty? Jakie są wasze ulubione kremu do twarzy i ciała?

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

kupiłam tez do ciała z tej serii i używam do nóg, jest super, nie pozostawia warstyw tłuszczu na nogach, ładnie się wchłania, daje efekt "rajstop" i matuje niedoskonałości, jak pajączki czy u mnie czerwone krostki po depilacji, polecam serdecznie

aagnieszkaa1

aagnieszkaa1

Ja z kremów do twarzy używam aktualnie:
- Energetyzujący krem na dzień Nivea
- I z Sorayi Olej Amarantusa seria Świat Natury

Ten pierwszy ładnie kryje :) Odżywia skórę i ma orzeźwiający zapach. Drugi stosuję głównie na noc :)

35070 aagnieszkaa1 Kobieta, 30 lat, Kańczuga
Margeritka

Margeritka

własnie na noc by mi się jakiś przydał, może spróbuję Twojego:)

lidka.paluszkiewicz

lidka.paluszkiewicz

Ostatnio moim ulubionym kremem do rąk, który muszę wam polecić, jest COLLOIDAL GOLD od Semilaca. Kupiła mi go mama przy okazji zakupów lakierowych :) i okazał się naprawdę super!!!

62625 lidka-paluszkiewicz Kobieta, 27 lat, Lublin
~agadaga

~agadaga

Dziewczyny co sądzicie o masełkach do ciała firmy Efektima?? Czy, któraś z Was je stosowała i może mi coś o nich powiedzieć?? Nie ukrywam, że mam wielką ochotę je wypróbować :D

~jagna56

~jagna56

agadaga...Ja używałam masełko z serii Miracle Shea i byłam mega zadowolona. To preparat, który przywrócił mojej skórze dobrą kondycję i zdrowszy wygląd. Już od pierwszego użycia zauważyłam znaczną różnicę w dotyku i wyglądzie naskórka. Polecam z całego serca!

~dagmara213

~dagmara213

Szukam dobrego preparatu, podkreślam naturalnego , może być w postaci balsamu czy mgiełki, coś do opalania, coś brązującego. Coś ktoś?

~madziaelo

~madziaelo

Bezpieczne opalanie tylko z Suntastic Efektima! Cudowny produkt, nie pozostawia smug i przebarwień. Daje bardzo fajny naturalny odcień skóry ;-)