Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Jak dbacie o stopy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

lea80

lea80

Ja regularnie chodzę na zabiegi do salonu [reklama usunięta]. Taki zabieg raz na dwa-trzy miesiące pomaga mi utrzymać stopy w dobrej kondycji. Potem wystarcza nawilżanie kremem z mocznikiem i piling od czasu do czasu. Nie trzeba się na tym wcale długo skupiać, ale regularność jest ważna.

51613 lea80 Kobieta, 39 lat, Klonowa
~danta

~danta

Najlepiej rozejrzeć się za sprawdzonym salonem, który zajmuje się pielęgnacją stóp i dłoni. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam http://maniq.pl/ Tam zajmują się manicurem oraz pedicure stóp i dłoni.

~bantarna

~bantarna

Ja co jakiś czas odwiedzam gabinet kosmetyczny, w którym dbają o moje stopy. Jeżeli mieszkacie w Poznaniu to polecam wam wybrać się do http://salonlibra.pl/ Tam zajmują się między innymi pielęgnacją stóp.

parchal

parchal

bez przesady z tymi salonami, nie trzeba iść do kosmetyczki żeby zadbać o swoje ciało. przed sezonem letnim jeśli mamy wystarczająco dużo czasu można nałożyć te skarpetki złuszczające. moim stopom pomogły do tego stopnia, że nie musiałam robić już nic więcej

66146 parchal Kobieta, 24 lata, Poznań
Fizjoter

Fizjoter wpis edytowany

Wiele osób dba o stopy jedynie latem oraz olewa sobie utrzymanie ich w dobrej formie w miesiącach zimowych. Podczas gdy dbanie o stopy jest ważne przez cały rok.
Polecam na pewno
regularne kąpiele z solą do stóp
stosowanie peelingów
jak rownież regularne nawilżanie stóp

Warto raz na jakiś czas wybrać się na zabieg do podologa.

--

https://fizjoter.pro Fizjoter Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Aleja 29 Listopada 178A/3 31-236 Kraków
NIP: 9452180910 mail: rejestracja@fizjoter.pro tel. 530-020-010

66175 fizjoter Mężczyzna, 34 lata, Kraków
~Mariallene

~Mariallene

Sama robię regularnie przed latem. Polecam pedicure klasyczny. Sama nakładam sobie dodatkowo hybrydę bo jest to wygodne. Paznokcie u stóp rosną o wiele wolniej niż paznokcie u rak tak więc zabiegu nie trzeba wykonywać tak często ( chodzę co 2 miesiące).
https://mojegliwice.pl/is,rodzaje-manicure---co-wybrac-dla-swoich-dloni,270925,827161.html
No liczy się tutaj również pielęgnacja jaka wykonujecie w domu. Biorąc prysznic lub kąpiel, należy zwrócić szczególną uwagę na dokładne umycie przestrzeni między palcami. Po kąpieli stopy powinny zostać wytarte do sucha. Do wygładzenia i zmiękczenia skóry służą kąpiele w wodzie z dodatkiem soli kosmetycznej.