Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Bóle stawów, zmęczenie, pogorszenie wzroku

Ulla

Ulla

Dziewczyny wiem że muszę wybrać się z tym do lekarza ale pierwsza myśl jaka mi przeszła to to by was podpytać- może któraś ma podobnie - jestem już pół roku po porodzie przez cc, jednak od kilku miesięcy mam problem z tym, że bolą mnie często stawy, pogorszył mi się wzrok, jestem zmęczona (i nie chodzi tutaj o nieprzespane noce- bo idę do innego pokoju ze starszym synem nierzadko). Nie wiem co mi jest a nie czuję się dobrze. Mam napęczniały non stop brzuch, czuję się wiecznie pełna i ogólnie mam mało energii. Czy może któraś ma/miała podobnie?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

może masz niedobór magnezu? może warto przejść na dietę bardziej lekkostrawną...? nie ma za dużo pomysłów...

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
adasaga3

adasaga3

Ulla, wiem że to stary wątek, ale napisz, proszę, czy nadal masz te dolegliwości? Jak się teraz czujesz? Byłaś u lekarza? Jeśli czujesz się lepiej to co Ci pomogło?

39504 adasaga3 Kobieta, 39 lat, Racibórz
~k12

~k12

Proszę zrobić badania na WZW typ C czyli hcv może się okazać ze coś takiego się przytrafiło .Podobne objawy miałem powiększone śledziona dawała uczucie pełnego żołądka , ciągłe zmęczenie bóle stawów głowy i chwilami pogorszenie wzroku oraz nerwy jak jasny gwint.

~Andrew

~Andrew

Kolejna opcja to jakaś choroba z końcówką ......oza np. Mykoplazmoza. To są te wszystkie choróbska przenoszone przez kleszcze, pchły, wesz , komara czy kota . Lekarze często te kwestie pomijają. Jest to leczone antybiotykami. Warto wykonać badania krwi w tym kierunku. (Panele koinfekcji)

agrypina

agrypina

Jak masz tak po porodzie to znak, że gospodarka hormonalna się nie uspokoiła i nie wróciła do stanu sprzed ciąży. Wg mnie, zamiast się leczyć doraźnie nie wiadomo ile, poszłabym do lekarza rodzinnego albo endokrynologa po skierowanie na badania poziomu hormonów i do tego morfologię. Zwykle niedobory jakichś składników albo nieprawidłowa praca hormonów powodują takie objawy.

59653 agrypina Kobieta, 30 lat, Łódź