Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Bańka chińska na cellulit?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~tosiasamosia

~tosiasamosia

Mi bardzo pomogły masaże na cellulit. Zastanawiałam się długo bo przemyślałam kwestię kupowania preparatów więc wolałam zapłacić za masaż w salonie http://www.studiotwojegozdrowia.com/oferta-13 i efekty widać.Skóra po zabiegu jest silnie przekrwiona, co sprzyja zwiększonemu metabolizmowi komórkowemu oraz odżywieniu i dotlenieniu komórek.

Jagodzia11

Jagodzia11

Ja kiedyś używałamtakich baniek właśnie na cellulit - efekty nawet były, ale krótkotrwałe. Zabieg ma ten minus, że na początku, zanim skóra się przyzwyczai, robią się straszne siniaki. Teraz też planuję znowu zacząc masaże bańkami, żeby przed latem trochę ujędrnić skórę.

55632 jagodzia11 Kobieta, 28 lat, Wrocław
~modna_mama

~modna_mama

Zdecydowanie masaż bańką chińską pomaga na cellulit :) Ale najlepszy efekt jest wtedy, gdy to robi specjalista, a nie samodzielnie w domu. Bardzo dobry masaż w rozsądnej cenie możesz mieć w Medical Spa w Zielonkach.

juana

juana

Jagodzia11
Ja kiedyś używałamtakich baniek właśnie na cellulit - efekty nawet były, ale krótkotrwałe. Zabieg ma ten minus, że na początku, zanim skóra się przyzwyczai, robią się straszne siniaki. Teraz też planuję znowu zacząc masaże bańkami, żeby przed latem trochę ujędrnić skórę.

A mi sie nie podobało nie tylko to,że efekty są bardzo krótkotrwałe ale również to,ze pojawiały mi się czerwone plamy i pękniete naczynka po zastosowaniu baniek. Siniaki rówież nie były niczym niepospolitym. Tak więc sorry, dziękuję za taka pomoc ;/
Zauważyłam,że w moim przypadku o wiele lepsze okazały się regularne ćwiczenia no i serum wyszczuplające Vialise ( dzidwczyny na wizażu polecały sobie kupić tak więc postanowiłam spróbować i przyznam,że jestem pozytywnie zaskoczona).

41589 juana Kobieta, 39 lat, Warszawa
~alissre

~alissre

No wlasnie sama również zastanawiam sie nad tym serum bo również dużo o nim słyszałam. Czy jednak rzeczywiście daje efekty usuwające cellulit czy po prostu traktujesz to jako wspomaganie? No i czy używasz samego serum czy również ćwiczysz? Jak to jest u Ciebie?

juana

juana

Ćwicze ćwiczę oczywiście. Chociaż z regularnością róznie to bywa ( jestem mamą, pracuję i nie zawsze jest na to jednak czas). Widze jednak,ze cellulit o wiele szybciej znika własnie teraz kiedy stosuję to serum niż wczesniej jak go nie stosowałam. Vialise ma po prostu w składzie dużo aktywnych składników zamiast zapychaczy jak w tych kosmetykach drogeryjnych (z tego właśnie wynika cena, ale przynajmniej wiem za co płacę).

~Marysia Sz

~Marysia Sz wpis edytowany

Bańka chińska pomaga na cellulit i wspomaga odchudzanie, a do tego działa na kręgosłup i na bóle mięśni :) Jeśli jesteś z Warszawy, to na Powiślu jest salon Natura, gdzie znakomicie robią takie właśnie masaże (i wiele innych).

juana

juana

No własnie tak polecają sobie tę bańkę chińską, jednak sama nie jestem do niej zupelnie przekonana. Byłam na 4 zabiegach i jedyne czego się dorobiłam to siniaków i pajączków. NIe zauwazylam działania na cellulit.Mam świadomość,ze 1 zabieg niczeo nie da jednak po 4 juz powinno być jakieś działanie prawda?
Vialise plus cwiczenia ( biegam i pływam) o wiele bardziej mi odpowiada

Dziubala

Dziubala

juana
No własnie tak polecają sobie tę bańkę chińską, jednak sama nie jestem do niej zupelnie przekonana. Byłam na 4 zabiegach i jedyne czego się dorobiłam to siniaków i pajączków. NIe zauwazylam działania na cellulit.Mam świadomość,ze 1 zabieg niczeo nie da jednak po 4 juz powinno być jakieś działanie prawda?
Vialise plus cwiczenia ( biegam i pływam) o wiele bardziej mi odpowiada

Osoby ze skłonnością do pajączków nie powinny mieć w ogóle wykonywanych masaży bańką chińską. Osoba wykonująca ten zabieg powinna cię o tym uprzedzić. Poza tym jeśli masz siniaki po tym zabiegu, to znaczy, że został on źle wykonany.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków