Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na przesuszoną skórę


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz Efektima wyprodukowała super krem nawilżająco nawadniający. Nie pozwala żeby skóra traciła wodę, więc jest długo nawilżona i taka po prostu świeża. Ja go bardzo lubię - nazywa się Fermentology i jest w takim jasnym opakowaniu

Odnośnik do komentarza
Gość Silmara

Hej, poszukuję kosmetyków do podstawowej pielęgnacji cery. Jestem w ciąży, dlatego nie zamieszczam dotychczasowej pielęgnacji, bo cera jest diametralnie inna niż normalnie (dosłownie przewrót o 180°). Może ktoś może polecić kosmetyki raczej budżetowe do standardowej pielęgnacji - żel do mycia, serum, krem na dzień i na noc lub 2w1, które będą ultranawilżające. Zarówno w pierwszej, jak i w obecnej ciąży mam totalnie przesuszoną skórę (całe ciało, włącznie ze skórą głowy). Może jakaś Mama miała podobnie w ciąży i będzie mogła polecić coś co ją w ciąży ratowało

Odnośnik do komentarza
Gość nominomi

Polecam stawiać na sprawdzone składy kosmetyczne:

Do mycia dwuetapowego: olejek bioderma atoderm + żel bioderma sensibio różowy

Krem cerave + serum naturalnie wygładzające od Resibo  ( swoją drogą świetne kosmetyki naturalne do twarzy)

Jak coś mocniejszego to np hydraphase intense riche,

Pod oczy np bioderma intensive eye, ewentualnie regenerujący krem pod oczy od resibo

Szukaj na pewno  przebadanych i zaawansowanych biotechnologiczne formuł. 

Poza tym każda cera jest inna, to że u mnie coś dobrze się sprawdza, nie oznacza, ze będzie tak u Ciebie. 

Odnośnik do komentarza

znakomity jest Balsam kokosowy Pahwash z mango, mega nawilża ale i pomaga na zmiany skórne, działa i przy łuszczycy. Super jest, a skóra pieknie pachnie ale nie jest taka tłusta. Kupuje go sobie w tym e-sklepie Pachnaca Kraina, polecam. Sama natura

Odnośnik do komentarza

Używam i uwielbiam kosmetyki ajurwedyjskie . Dla mnie to najlepsza opcja jeśli chodzi o pielęgnację całego ciała. Zajrzyj sobie do sklepu Spa Ceylon - https://spa-ceylon.pl/ tam znajdziesz super jakościowo kosmetyki, do ciała, twarzy, włosów. To mój sprawdzony sklep, lubię ich kosmetyki (mają fajne serie np. biały ryż - idealna pielegnacja twarzy), a także herbaty i perfumy, które także sa w sklepie dostępne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...