Skocz do zawartości
Forum

wzorki na paznokciach


Rekomendowane odpowiedzi

musze powiedziec tylko jedno ze jako profesjonalista w paznokciach wasze niektóre (większość ) paznokci jak widzę robia osoby które poprostu się do tego nie nadają(lub wydaje im sie ze nie wiadomo jak piękne zrobiły paznockie) nie dość że paznokcie maja różna długość , są krzywo wypiłowane lub wogole jak widze na nie których zdjeciach a wzorki niektóre to zwykła tandeta i sa bezgustowne a ten wasz akryl widac ze ktos nie umie robic paznokci jakieś krzywe wogole okropieństwo . Poprostu nie rozmuniem tylko jednego czemu ktos chce pokazywac w internecie tak okropne paznokcie zrobione poprosty fffuuuujj jak sie na to patrzy.
:36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10:

Odnośnik do komentarza

Pochwal sie swoimi madralo-idealna sie znalazła.
Widzisz Ty sie musialas ciezko uczyc by cos zrobic a dziewczyny " z biegu" robia takie cuda.Zauwaz ze robia to na własny uzytek. Po co dawac zarabiac komus takiem jak ty skoro samemu mozna wiele zdzialac i miec przy tym ogrom przyjemnosci.
I nie to ładne co ładne ale co sie komu podoba wiec nie mow ze cos jest okropne, pisz ze Tobie sie nie podoba. Pewnie sama niewiele umiesz.

A oto moje pazurki ( naturalne ) za tipsami nie przepadam
http://img183.imageshack.us/img183/6873/060915163759ta8.jpghttp://img166.imageshack.us/img166/7306/060915163814gn5.jpg

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

malgosiacezar
musze powiedziec tylko jedno ze jako profesjonalista w paznokciach wasze niektóre (większość ) paznokci jak widzę robia osoby które poprostu się do tego nie nadają(lub wydaje im sie ze nie wiadomo jak piękne zrobiły paznockie) nie dość że paznokcie maja różna długość , są krzywo wypiłowane lub wogole jak widze na nie których zdjeciach a wzorki niektóre to zwykła tandeta i sa bezgustowne a ten wasz akryl widac ze ktos nie umie robic paznokci jakieś krzywe wogole okropieństwo . Poprostu nie rozmuniem tylko jednego czemu ktos chce pokazywac w internecie tak okropne paznokcie zrobione poprosty fffuuuujj jak sie na to patrzy.
:36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10:

ja osobiscie samam paznokci nie robie, bo nie potrafie, ale ubie sobie czasem poesperymentowac z wzorkami (jak mam na czym) i uwazam, ze uwagi zacytowanej przeze mnie "kolezanki" sa wrecz niesmaczne. Moja droga oceniasz innych ciezka prace a sama nawet nie wstawilas zadnej fotki, ze swoimi profesjonalnymi pazurami, skoro poczuwasz sie do tego, zeby oceniac innych to wstaw swoje pazury, zarejstrowalas sie tu, napisalas jeden obrazliwy post i niech juz tak zostanie i wiecej postow nie pisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ten watek jest po to, zeby dziewczyny mogly sie pochwalic tym co robia i co im sie podoba, mi osobiscie sie wzorki dziewczyn podobaja i tak trzymajcie, czekam na nowe fotki.

Ania - mama Martynki (28.08.06. g.10.10, 3700 gram, 55 cm, )

MARTYNKA
http://www.suwaczek.pl/cache/1d988908c8.png

http://www.suwaczek.pl/cache/2c22293091.png

Odnośnik do komentarza

malgosiacezar
musze powiedziec tylko jedno ze jako profesjonalista w paznokciach wasze niektóre (większość ) paznokci jak widzę robia osoby które poprostu się do tego nie nadają(lub wydaje im sie ze nie wiadomo jak piękne zrobiły paznockie) nie dość że paznokcie maja różna długość , są krzywo wypiłowane lub wogole jak widze na nie których zdjeciach a wzorki niektóre to zwykła tandeta i sa bezgustowne a ten wasz akryl widac ze ktos nie umie robic paznokci jakieś krzywe wogole okropieństwo . Poprostu nie rozmuniem tylko jednego czemu ktos chce pokazywac w internecie tak okropne paznokcie zrobione poprosty fffuuuujj jak sie na to patrzy.
:36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10:

tutaj nikt nie zaznaczał czy sie do tego nadaje czy nie, ani że jest profesjonalistą wiec dlaczego taki komentarz???!!! dziewczyny robia to dal siebie i robia bo lubia...nie musisz teg ani ogladac ani tu zagladac jak to takie fujjjjj:ble::ble::ble:

dziewczyny ja kiedys jak mialam czas to malowalam sobie paznokietki...teraz bark czasu, tylko obcinam na krotko i bezbarwny:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...