Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Odżywka do rzęs Revitalash - ktoś stosuje?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kamka88

kamka88

Gdyby nie ta cena to chętnie bym spróbowała, też przeczytałam sporo pozytywnych opinii na temat tej odżywki, ale ani jednej wśród znajomych...

--

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

7514 kamka88 Kobieta, 31 lat, Rumia
tysia

tysia

ja stosowałam jakiś czas temu Amplif eye (dostałam od siostry sama bym pewnie nie kupiła bo cena chora) i była fajna tzn nie czułam jej a po nałożeniu henny rzęsy wyglądały naprawdę efektownie, teraz na święta dostałam tą o którą pyta autorka wątku Revitalash i jak dla mnie fatalna, normalnie ją czuję na rzęsach (nawet w nocy) tak jakbym miała tonę kiepskiego tuszu, używam bo szkoda mi ją zmarnować ale drugi raz bym jej nie chciała

--

5335 tysia Kobieta, 38 lat, szwecja
Daffodil

Daffodil

A ja właśnie przed chwilą kupiłam po tym jak zobaczyłam efekty u mojej mamy i siostry :cheess: Nie widzę ich na co dzień, więc po przyjeździe na święta przeżyłam istny szok i stwierdziłam, że efekt wart swojej ceny :)
U mamy mojej efekt był widoczny bardzo szybko, bo już po 3. tygodniach stosowania. U siostry dopiero po 2. miesiącach, ale teraz w czwartym miesiącu stosowania rzęsy ma naprawdę sporo dłuższe. Nawet niewytuszowane wyglądają pięknie.
Przyznam szczerze, że po tym co zobaczyłam, to te 330 zł wydałam bez żalu i z niecierpliwością czekam na kuriera :)

1969 daffodil Kobieta, 37 lat, Kraków
Daffodil

Daffodil

tysia
teraz na święta dostałam tą o którą pyta autorka wątku Revitalash i jak dla mnie fatalna, normalnie ją czuję na rzęsach (nawet w nocy) tak jakbym miała tonę kiepskiego tuszu, używam bo szkoda mi ją zmarnować ale drugi raz bym jej nie chciała

Tysia ale tą odżywką nie smaruje się całych rzęs. Używasz jej jak eyelinera, na styku powieki z rzęsami. Może ten efekt stąd, że niepotrzebnie mażesz po całych rzęsach?

tysia

tysia

~Daffodil
tysia
teraz na święta dostałam tą o którą pyta autorka wątku Revitalash i jak dla mnie fatalna, normalnie ją czuję na rzęsach (nawet w nocy) tak jakbym miała tonę kiepskiego tuszu, używam bo szkoda mi ją zmarnować ale drugi raz bym jej nie chciała

Tysia ale tą odżywką nie smaruje się całych rzęs. Używasz jej jak eyelinera, na styku powieki z rzęsami. Może ten efekt stąd, że niepotrzebnie mażesz po całych rzęsach?

czytałam instrukcję obsługi i nakładałam ją prawidłowo, to jest moje odczucie jak sama widzisz jedna jak dla mnie była ok druga już niekoniecznie

--

5335 tysia Kobieta, 38 lat, szwecja
Daffodil

Daffodil

tysia
~Daffodil
tysia

czytałam instrukcję obsługi i nakładałam ją prawidłowo, to jest moje odczucie jak sama widzisz jedna jak dla mnie była ok druga już niekoniecznie

Hmm, u mnie zupełnie inne odczucia. Wchłania się ekspresowo, po dwóch minutach już jej nie czuję na powiece...

Daffodil

Daffodil

Margeritka
33o zł niezła cena, ale skoro są efekty, to na pewno warto

Marg jestem po 6 tygodniach regularnego stosowania i widzę już sporą różnicę. Z pewnością skuszę się na kolejne opakowanie, jak to się skończy :)

joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

~iszmaona
To rzęsy mogą zrobić się dłuższe od tych nadanych przez naturę?

Nie słyszałam o tej odżywce, i raczej nigdy nie przetestuję bo cena powala :D

Wydaje się to absurdalne, ale w chwili obecnej rzeczywiście można wydłużyć rzęsy. Odżywka rzeczywiście powoduje wydłużenie rzęs, a potwierdzić mogą to wszystkie osoby, które wypróbowały produkt. Istotna jest jedynie systematyka. Po kilku tygodniach regularnego stosowania rzęsy są dłuższe ;-)

27554 joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa