Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Kosmetyki Avon

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Inkaaa

~Inkaaa

Kleo_
Czy stosujecie kosmetyki Avon ?

Witaj, zapraszam do już istniejącego tematu http://parenting.pl/ankiety-sondy/21327-avon-czy-oriflame.html

SweetBobo

SweetBobo

Ja stosuję kosmetyki Avon, bardzo je lubię, ale nie wszystkie. Np.kremy do twarzy i rąk mi nie pasuję z tego względu że mam bardzo wrażliwą skórę.

38313 sweetbobo Kobieta, 29 lat, śląsk :-)
aagnieszkaa1

aagnieszkaa1

Polecam kulki brązujące z tej firmy i podkład rozświetlająco-antystresowy.
Żele pod prysznic mają ładne zapachy, tak samo płyny do kąpieli :)

35070 aagnieszkaa1 Kobieta, 30 lat, Kańczuga
anna78w

anna78w

Nie, nie stosuję. Kiedyś spróbowałam i mnie uczuliły :/

--

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

38314 anna78w Kobieta, 41 lat, Poznań
anata

anata

Kiedyś kupowałam często od zaprzyjaźnionej konsultantki ale te kosmetyki jak na przykład perfumy nie sa zbyt trwałe ,zapach szybko się ulatniał.Czasami kupuje do twarzy kremy czy toniki .

--

29206 anata Kobieta, 42 lata, Wyszków
olzako

olzako

Avon jest angielską firmą więc jakośc tych kosmetyków jest dobra. Uzywam ale tylko niektóre produkty bo nie wszystkie mi odpowiadają...lakiery do paznokci są rewelacyjne.

40748 olzako Kobieta, 36 lat, Warszawa
kamila88

kamila88

Jakość kosmetyków Avon jest tragiczna.
Skład mamy podany na kosmetykach pielęgnacyjnych i w większości to alkohol, silikony i parafina jak i inne pochodne ropy naftowej. Składniki aktywne o ile takie są, są dosłownie na końcu składu w śladowych ilościach.
Kupowałam kiedyś ale zraziłam się składem jak i co najważniejsze działaniem. Kosmetyki są sztuczne.

Nie wiem jak z kolorówką, bo tu składu nie uświadczymy, ale mogę podejrzewać to samo.

41059 kamila88 Kobieta, 31 lat, Wrocław
lidka.paluszkiewicz

lidka.paluszkiewicz

Polecam Wam przetestować kosmetyki do makijażu Semilaca! Są naprawdę bardzo trwałe i w dobrej cenie. Jeśli któraś z Was używa, podzielcię się opiniami. :)

62625 lidka-paluszkiewicz Kobieta, 27 lat, Lublin
Meegi

Meegi

Kiedyś korzystałam z kosmetyków Avon, ale wtedy byłam dzieciakiem, nie miałam pojęcia czego potrzebuje moja skóra. Ich mgiełki bardzo mi się podobały, ale kiedy wzięłam od nich szminkę raz na zawsze zmieniłam zdanie.

62624 meegi Kobieta, 32 lata, Bydgoszcz