Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Ziołowe farby do włosów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mariolkap

mariolkap

Ja stosuję też apteczną firmy Biokap jestem bardzo zadowolona. Kolor wychodzi na moich włosach tak jak w opisie.

55423 mariolkap Kobieta, 28 lat, Poznań
KlaudiaOnysz

KlaudiaOnysz

Czytałam o kilku bardziej naturalnych opcjach farbowania, ale w sumie ciężko mi powiedzieć, jak jest z ich trwałością, bo sama nie próbowałam póki co. Można jeszcze farbować produktami z kuchni, np. rozjaśniać rumiankiem, miodem, cynamonem, no ale wiadomo, że to daje delikatny efekt.

55835 klaudiaonysz Kobieta, 29 lat, Kraków
Monette

Monette

No wlasnie sama ostatnio wypróbowałam taką farbę do włosów i mam mieszane uczucia. Niby kolorek ładny i fajnie to wygląda ale sama farba jest mało trwała.Przez pierwsze dwa tygodnie byłam zachwycona bo włosy wyglądały naturalnie.Teraz jednak już nie jestem

Czy Wam również ta cała farba tak szybko schodzila z włosów?

60104 monette Kobieta, 25 lat, Warszawa
joaka

joaka

No właśnie przez to, że takie farby nie mają tylu ulepszaczy, chemikaliów i przedłużaczy koloru, szybciej się wypłukują i słabiej trzymają na włosach. Dla samych włosów są zdrowsze, ale trzeba być gotowym na to, że trzeba będzie częściej je farbować :(

60119 joaka Kobieta, 29 lat, Łódź
Bellia

Bellia

Ja zawsze z ziołowych farb polecam bardzo hennę Khadi. Tylko, w tym wypadku, wybór kolorystyczny jest bardzo ograniczony, więc trzeba mieć to na uwadze.
A czy któraś z Was stosowała Gray Protect? Parę opinii stąd http://siwe-wlosy.pl/jak-zapobiec-siwieniu-wlosow-u-mezczyzn/ troszkę mnie zaciekawio. Ale nie chcę zamawiać w ciemno, dlatego się pytam.

60664 bellia Kobieta, 27 lat, Elbląg
edzionka1972

edzionka1972

Dziewczyny pamiętajcie, że farby nawet te z pozoru bezpieczne mogą wyrządzić krzywdę naszym włosom. Ja od lat samodzielnie farbowałam włosy i nie będę ukrywać, że bardzo je zniszczyłam :/ dopiero panie fryzjerki [reklama usunięta] doprowadziły je do porządku ...

63886 edzionka1972 Kobieta, 47 lat, Warszawa