Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Jak dbacie o paznokcie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

madziuleczka1985

madziuleczka1985

Nie wiem jakimi lakierami robi dana kosmetyczka ja robię sobie Nail Harmony Gelish, dużo czytałam zanim cokolwiek zakupiłam i myślę że to trafny wybór, bo kolorów do wyboru jest sporo i efekt o wiele lepszy niż się spodziewałam. Wszystkim się podoba bo paznokcie błyszcza jak lustereczko, a szczególnie ładnie wygląda kolor czerwony. Robiłam paru koleżankom i teśćiowej i żadna tez nie zauwazyła zeby paznokcie były słabsze. Ważne żeby po zdjęciu lakieru płytkę ładnie wypolerować i nawilżyć to następnego dnia wg mnie paznokcie wyglądają jak gdyby nigdy nic.

--

http://www.autonablysk.pl

http://s3.suwaczek.com/201006141761.png
http://s1.suwaczek.com/20110604580113.png

22784 madziuleczka1985 Kobieta, 34 lata, LUBACZÓW
malinowomi

malinowomi

Ja sama już nie wiem, czy te odżywki do paznokci to rzeczywiście pomagają... mam mieszane uczucia. Myślę, że jednak najważniejsze jest odżywianie organizmu od środka. Bo jeśli będzie nam czegoś brakować, jakiś witamin, to żadne odżywki nie pomogą.

--

“If evolution is fact, why do mothers only have two hands?” - Milton Berle

29466 malinowomi Kobieta, 37 lat, Toruń
Polusia$

Polusia$

Do paznokci używam różnych odżywek ,które naprawdę pomagają .Paznokcie się nie łamią .

--

29715 polusia-1 Kobieta, 0 lat
Nanda

Nanda

Kiedyś chodziłam do kometyczki na zabiegi parafinowe, teraz korzystam z rękawiczek nawilżających - są tańsze, można wykonać zabieg w domu i są mega skuteczne. Ja kupuję w Auchanie Exclusive Cosmetisc Spa, są one doskonałością roku według Twojego Stylu :-) Super odżywiają dłonie i skórki wokół paznokci i mam wrażenie, że nawilżają także same płytki. Staram się oprócz tego nie stosować zmywaczy z acetonem, a pod ciemny lakeir zawsze stosuję bezbarwną bazę.

--

30858 nanda Kobieta, 40 lat, Wrocław
Margeritka

Margeritka

a ja nie maluję paznokci od 4 lat:) w ciąży przeszkadzał mi zapach lakieru, po porodzie nie miałam na to czasu, mnie bardzo służą hormony ciążowe i te z okresu karmienia piersią, paznokcie mam mocniejsze:)

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
aga-s

aga-s

Odkąd odkryłam olej rycynowy moje paznokcie są w znacznie lepszej kondycji. :)

38486 aga-s Kobieta, 32 lata, Wrocław
anna78w

anna78w

Wcześniej malowałam sama na jakieś pasujące do ubioru kolory, jednak teraz lecę bezbarwnym. Czasami przed większym wyjściem, bankietem, kolacją idę do kosmetyczki, żeby je ładnie ozdobić :))

--

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

38314 anna78w Kobieta, 41 lat, Poznań
Kinia_83

Kinia_83

Ja sama dbam o paznokcie. Jeśli chodzi o odżywkę, to świetne jest serum wzmacniające z wapniem i wit. c z Lovely. :)

37516 kinia-83 Kobieta, 36 lat, Warszawa
anna78w

anna78w

Są podzielone opinie co do odżywki z eveline, jednak ostatnio moja przyjaciółka pokazała mi efekty po tygodniowym stosowaniu i byłam w szoku, bo gdziekolwiek nie byłyśmy i czegokolwiek nie robiłyśmy - jej paznokcie się łamały, dosłownie jak papierki. Powiedziała, że przez trzy dni nakładała warstwę na poprzednią, następnie zmyła i powtórzyła proces dwa razy. Może to śmieszne, ale musiałam dotknąć bo nie wierzyłam, jak się wzmocniły i stwardniały :)

--

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

38314 anna78w Kobieta, 41 lat, Poznań