Skocz do zawartości
Forum

Wasze tajne sposoby na piękne włosy?


Rekomendowane odpowiedzi

regularnie olejuję włosy, nakładam maseczki często, układam włosy loko-suszarką [reklama usunięta] z technologią jonowo-plazmową. Włosy dobrze wyglądają i się nie puszą, to był dobry zakup. Ułatwia codzienną stylizację włosów na pewno.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wiele kobiet marzy o tym by ich włosy lśniły , były gęste i zachwycały. Nie zawsze jest to takie proste . Są jednak inne możliwości by Twoje włosy były takie o jakich marzysz. Teraz coraz wiecej kobiet decyduje się na włosy doczepiane [reklama usunięta]

 

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moje naturalne włosy niestety nie wyglądają dobrze same z siebie i bardzo ciężko mi je ułożyć, także bardzo często używam urządzeń do stylizacji włosów. Te wiadomo, nie działają dobrze z racji użycia ciepła, ale są sposoby na zabezpieczenie włosów. Teraz bardzo chciałabym przetestować sobie Termoaktywny wygładzający balsam do włosów [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mam cienkie włosy i u mnie „dwie kropelki” idą na solidne olejowanie. Także najlepiej zaczynać od prawie mikroskopijnych ilości i obserwować, czy trzeba coś więcej. No i tak jak dziewczyny pisały: lepiej użyć serum/olejku na końcówki, niż oleju - są lżejsze i istnieje mniejsze ryzyko przeciążenia

Jeśli szukacie olejów dopasowanych do typu wlosa, polecam Cocolita:

[reklama usunięta]

Mają oleje do włosów wysokoporowatych jak i niskoporowatych. U mnie super sprawdzają się te od Anwen:

5c01e463bab589d8d966df936526eab4f72cf3ae

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

polecam wam wypróbować  dziewczyny siarkę organiczną ( MSM ) i  Szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, i włąsnie jest typowo przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon  i ta siarka organiczna przyspieszyła wzrost włosów!  Nigdy tak nie miałam włosy zaczeły mi szybciej rosnąć więc polecam, natomiast żeby włosy się nie puszyły pani z  sklepu gdzie kupiłam też tą siarkę i szampon w w Konopnej Farmacji w Poznaniu na ul. Ratajczaka   Przy nastepnej mojej wizycie  pani z obsługi zaproponowała  olejek konopny na włosy pięknie lśnią i zauważyłam że się nie łamią jak przedtem są zdrowsze , siostra sotosowała go na spalowne końce i super odżywił jej te włosy .  dlatego Ja ten olejek  również stosuję na twarz super nawilżenie  .... dodam taką ciekawostkę łykałam biotyne nie wiele to dało  [reklama usunięta]

na_porost_wlosow_szampon.jpeg

wlosy_spoob_na_geste.jpeg

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Moim tajnym, a zarazem tanim sposobem na piękne włosy jest ocet jabłkowy. Stosuję go w walce z łupieżem i mogę śmiało powiedzieć, że osiągnęłam w ten sposób lepsze efekty niż podczas używania specjalistycznych szamponów.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli szukasz profesjonalnej linii do pielęgnacji włosów, to warto wypróbować Milk Shake [reklama usunięta] . Ta wielokrotnie nagradzana marka oferuje innowacyjną i unikalną gamę produktów, które zostały opracowane na bazie najlepszych składników, aby pomóc odżywić i chronić włosy.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...