Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Łuszczyca a ciąża

Odpowiedzi znajdują się poniżej

cebulka

cebulka

Dermokosmetyki, które stosuje się przy łuszczycy to też Botani. Czytałam o nich w jednym z kobiecych pism, naturalne i oparte na roślinnych olejkach więc na pewno nie powinny zaszkodzić. Podobno też dietą można sobie pomóc.

--

24178 cebulka Kobieta, 32 lata, Wrr
marietta80

marietta80

Tak, z tą dieta to prawda, też już dużo o tym czytałam.
spróbowałam, zamówiłam te kosmetyki dr michaels, ale dopiero w piątek, bo czekałam na wypłatę :) powinny przyjść dzisiaj albo jutro :)

27985 marietta80 Kobieta, 39 lat, Warszawa
moni27

moni27

Czesc dziewczyny

Ja choruje na łuszczycę od 12 r życia. Ogólnie nie jest ciekawie. A co do ciąży , to ja niestety byłam strasznie obsypana. Niektórym w ciązy zupełnie schodzi. W sumie nie wiem od czego to zależy.Dermovate bym odradzała, poniewaz to jest bardzo silny steryd, a w ciazy szczególnie. Napiszcie prosze jak tam te kosmetyki dr michaels. Ja juz wypróbowałam wiele rzeczy i troche szkoda mi wyrzucac kase na cos co pewnie mi nie pomoże . W sumie naswietlania pomogły,ale na chwilę. Pozdrawiam

--

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

4237 moni27 Kobieta, 37 lat, Ostrów Wielkopolski
Kinqa

Kinqa

Może i bardzo silny steryd ten Dermovate, ale pomaga i to po 1-2 razach smarowania :yes: (oczywiście odradzam kobietom w ciąży)
No i duuużo słoneczka też pomaga;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

6036 kinqa Kobieta, 28 lat, London UK
marietta80

marietta80

naświetleń nie próbowałam.

Kinqa

No i duuużo słoneczka też pomaga;)

ja właśnie póki co nie mogę. przy stosowaniu tych dermokosmetyków trzeba unikać nadmiernego nasłonecznienia. od dzisiaj zaczynam ! :)

anulkaWB

anulkaWB

marietta80

ja właśnie póki co nie mogę. przy stosowaniu tych dermokosmetyków trzeba unikać nadmiernego nasłonecznienia. od dzisiaj zaczynam ! :)

Fajnie, że próbujesz! Daj znać po czasie jak na Ciebie działa ;)
A przez ile planujesz robić kurację? Ja robiłam 6 tygodni.

28009 anulkawb Kobieta, 34 lata, Wawa
marietta80

marietta80

Chciałam wam napisać jak to w końcu u mnie było.
Skończyłam kurację już jakiś czas temu. Stosowałam żel, tonic i maść. Muszę przyznać, że bardzo jestem zadowolona z efektów. Skóra jest o niebo lepsza niż przedtem. Na samym początku stosowania przyniosło dużą ulgę bo złagodziło świąd, a potem już tylko obserwowałam jak skór z dnia na dzień robiła się coraz lepsza, gładsza.
Całą kurację stosowałam w końcu 6 tygodni. Tylko trzeba być w tym systematycznym! To jest bardzo ważne. Ale z drugiej strony jak się widzi efekty to tym bardziej ma się motywację do dalszego działania ;)

anulkaWB

anulkaWB

marietta80
Chciałam wam napisać jak to w końcu u mnie było.
Skończyłam kurację już jakiś czas temu. Stosowałam żel, tonic i maść. Muszę przyznać, że bardzo jestem zadowolona z efektów. Skóra jest o niebo lepsza niż przedtem. Na samym początku stosowania przyniosło dużą ulgę bo złagodziło świąd, a potem już tylko obserwowałam jak skór z dnia na dzień robiła się coraz lepsza, gładsza.
Całą kurację stosowałam w końcu 6 tygodni. Tylko trzeba być w tym systematycznym! To jest bardzo ważne. Ale z drugiej strony jak się widzi efekty to tym bardziej ma się motywację do dalszego działania ;)

Dobrze się czyta takie posty. Fajnie, że pomogło i że jest lepiej. U mnie też o wiele lepiej. Wróciłam z urlopu wypoczęta u słońce też skórze zrobiło dobrze

28009 anulkawb Kobieta, 34 lata, Wawa
~ahk

~ahk

Ja mam łuszczycę od 15 roku życia w ciąży niestety się nasiliła przestałam stosowac swoje masci bo zawierają sterydy ale moja połozna polecila mi olej kokosowy i naprawde pomaga

~bet

~bet

Ja od 6 lat mam łuszczycę, zdziwiło mnie, że zawsze zimą się nasilała i... zbadałam sobie Wit D, poziom był poniżej normy i dużo poniżej zalecanego optimum (optimum to 50 jakichśtam jednostek,a ja miałam 20 i to w słoneczne lato). Zaczęłam łykać wit. D w tabletkach i kroplach (8000 jednostek na dzień). Poziom wzrósł po kilku m-cach do 33. Z ręki i łydki totalnie zniknęły krostki. Jak tylko przez dwa dni zapomnę o wit D. to od razu się pojawiają, w ciągu 2 dni zaczynają mnie swędzieć, łyknięcie 8 000 jednostek wit D przez 2 dni sprawia, że znikają totalnie. Wydaje mi się, że te naświetlania UVA i UVB to nic innego jak wywołanie produkcji wit D.